• 20-01-2016
  • מאת sharonkal80

איך לבחור מרכז גמילה מאלכוהול

יותר ויותר מרכזי גמילה מתקיימים על פני השטח, כיצד ניתן למצוא מישהו שיכול לסייע לכם או ליקיריכם עם בעיה של שתיית אלכוהול? בחירה של מרכז גמילה מאלכוהול יתאפשר לאחר שתבצעו סקר שווקים מקיף ופשוט בעניין. מה חשוב יותר ומה חשוב פחות? יש לתת את הדעת לכמה פרמטרים ואותם אנו מביאים לפניכם במאמר הבא.

מי המומחה ומי המקצוען כאשר בוחרים מרכז גמילה מאלכוהול?

אם אתם רוצים לסדר את החיים באמצעות גמילה משתייה חריפה, יידרש מכם לברור מרכז גמילה מאלכוהול שלא רק עונה על כך בשם אלא גם ביישום הדברים. מי מנהל את המקום? האם האנשים הם למעשה בעלי ידע והסמכה בעניין של טיפול וגמילה משתייה? יש לבחון דמויות אלו ברצינות ורק לאחר מכן לשקול הצטרפות אם בכלל למקום. אז אולי זה נראה מושלם במחוץ ומאידך, מה על הפנים? איזה צוות עובדים קיים שם? חשוב שלא לפסוח על שום שאלה לרבות הכשרתם של תתי העובדים אשר מועסקים תחת העובדים הבכירים. ראוי לבקש תעודות בדבר אך לא רק. לא כל מומחה יוכל לתת מענה על בעיות של התמכרות ומכאן ראוי להבין האם מדובר באיש בעל התמחות ספציפית בבעיות של שתייה. האם המקום מכיל בתוכו פסיכיאטרים בעלי הכשרה בהתמכרויות? שאלות כאלה ואחרות חשוב ביותר לברור בטרם עת.

כיצד נראה המקום - טיפ מס' 2

בבוחרכם מקום שבו יתאפשר לכם או ליקיריכם לבצע הפטרות משתייה חריפה ראוי לברור את הנינוחות במקום. מרכז גמילה מאלכוהול אמור להשרות אווירה נינוחה כמו כל מוסד טיפולי אחר. האם המקום משרה אווירה טובה ולא מתוחה? בחיפושכם אחר המקום המתאים, אל תתפשרו-זאת בכדי להשיג את הטיפול המבוקש והיעיל. המלצות, זהו דבר נוסף שיסייע לכם לברור נכון, שעות פעילות, אווירה מנוכרת- בררו את כל הדברים הללו לפני שאתם בוחרים מוסד גמילה ראוי. החשוב ביותר כי גם כשאתם לא בסביבה, יקבלו יקיריכם את היחס המועדף ביותר ויזכו לטיפול אנושי ומסור לאורך כל תרחיש הטיפול. בחירת מרכז גמילה יחייב אתכם בבחינת כל הדברים הרבה לפני, זאת על מנת שלא לייצר את ההיפוך של הטיפול ולגרום צער לעצמכם או לאנשים היקרים לכם מכל- אלו שרוצים להשאיר את הבעיה הרבה מאחור.


הוספת מאמר