יעדים בארץ

  • 24-01-2016
  • מאת avitheking12

יאכטה להשכרה להפלגה רומנטית לזוג

רומנטיקה היא הרבה יותר מעוד ארוחה לאור נרות במסעדה, רומנטיקה היא שבירת השגרה עם חוויות לא שגרתיות. זה הזמן לצבור יחד זיכרונות קסומים, זה הזמן לצאת להפלגה רומנטית בין הגלים לאור השקיעה. יאכטה להשכרה לזוגות היא הזדמנות לחוויה זוגית רומנטית ומיוחדת במינה, אם אתם מחפשת אטרקציה מיוחדת ליום האהבה, אם אתה מחפש מקום מתאים להציע נישואין, יאכטה להשכרה לזוגות היא הפתרון המתאים.


רומנטיקה בלב ים


אל ההפלגה הזו תצאו שניכם יחד עם צוות סקפרים שידאג להשיט את היאכטה בעוד אתם נהנים נטולי דאגות. אם צפוי מזג אוויר חמים כדאי להביא בגדי ים ולהשתזף על הסיפון או לשחות סביב היאכטה. אם צפוי מזג אוויר קריר מעט כדאי להתלבש בהתאם. יאכטה להשכרה אפשר לשדרג יחד עם הזמנה של ארוחת ערב רומנטית לאור נרות, עיסויים ושאר אטרקציות לזוגות.


יש משהו קסום במיוחד במרחבים התכולים האינסופיים של הים, עם כוס שמפניה ביד, מוסיקה רומנטית והאדם הקרוב אליכם ביותר אי אפשר יהיה שלא להתאהב. כבר כאשר תגיעו אל המרינה תרגישו את הקסם המיוחד של היאכטות.


טיפים להפלגה רומנטית


א.      אתם לא יוצאים בכל יום להפלגה, הרשו לעצמכם לבחור יאכטה מפוארת עם פינוקים לזוגות.

ב.      עדכנו מראש את צוות היאכטה באופי של ההפלגה.

ג.       יאכטה להשכרה אפשר לשדרג עם תוספות, ארוחות ופינוקים, מגיע לכם ליהנות!

ד.      אל תשכחו להביא מצלמה ולתעד את החוויה המהנה.

ה.      התלבשו בהתאם בבגדי חוף מחמיאים ובגדי ים, אל תשכחו להביא גם בגד חם לשעות הערב.

ו.        הפלגה ביאכטה דורשת צוות מקצועי עם רישיונות מתאימים, הקפידו לשכור יאכטה תוך בדיקת הרישיונות והמלצות של לקוחות קודמים. חפשו יאכטה מפוארת עם אבזור מתאים להפלגה זוגית רומנטית, מגיע לכם ליהנות.


הוספת מאמר