עיצוב הבית

  • 26-01-2016
  • מאת avitheking12

איך לתכנן עיצוב דירות יוקרה

רכישת דירות יוקרה מלווה כמעט תמיד בשירות של מעצב פנים, המעצב מרכיב את העיצוב בהתאם לתנאים בשטח תוך שילוב של חומרי גלם איכותיים ויקרים, ריהוט יוקרה מעוצב ושלל אלמנטים מיוחדים של תאורה, עיצוב וסגנון.

עיצוב דירות יוקרה הוא עיצוב בהתאמה אישית, איש לא ירצה כי הדירה שלו תראה בדיוק כמו הדירה של השכן. אנחנו נרצה עיצוב דירות יוקרה בהתאמה אישית לסגנון שלנו ולאורח החיים. המעצבים נהנים מאוד לעצב דירות בתקציב גבוהה, יש להם אפשרות לעבוד עם חומרי הגלם הטובים ביותר ולבחור את פריטי הריהוט האיכותיים והחדישים ביותר.

איך לבחור מעצב מתאים?

כל מעצב מביא עמו רזומה מקצועי ותחומי התמחות, חפשו מעצב עם ניסיון מתאים, עיצוב דירות יוקרה דורש ניסיון, היכרות עם חומרי הגלם המתאימים ועם אנשי המפתח בתחום. תיק העבודות שלנו כולל כמה דוגמאות של עיצוב דירות יוקרה ברחבי הארץ, המוניטין שלנו מבוסס על עשרות לקוחות מרוצים.

קו העיצוב שלנו הוא קו מרשים עם נוכחות, אנו פועלים לחלוקה נכונה של חלל החדר, תאורה נכונה, שימוש באלמנטים קטנים ומיוחדים. בכל מבט תוכלו למצוא בתכנית העיצוב משהו חדש, העיצוב מאוד עשיר, מפורט ומיוחד.

מה מתאים לכם?

גם עיצוב דירות יוקרה כמו כל פרויקט עיצוב לבית מגורים יש לבסס על הצרכים והציפיות של דיירי הבית. את סגנון העיצוב נרכיב בהתאם למספר הדיירים העתידים להתגורר בדירה, גילאים, העדפות והרגלים. סגנון עיצוב מיוחד יותאם במקרה של משפחה עם ילדים, דייר שאוהב מאוד לבשל, דייר הזקוק למשרד ביתי קטן וכן הלאה. ככל שתאפשרו למעצב להכיר אתכם טוב יותר כך הוא יוכל להציע לכם תכנית עיצוב נכונה יותר. יחד נרכיב תכנית עיצוב בסגנון נקי, מואר, נעים, נוח, יוקרתי ומאוד מיוחד.


הוספת מאמר