• 26-01-2016
  • מאת shirutaiahsa

שירותי אחסון במכולה

בין אם אתם עוברים דירה, נוסעים לטיול בחו"ל, משפצים דירה או פותחים עסק חדש, מקום אחסון מהווה חלק חשוב בתהליך. באזור המרכזיים בארץ שאלת האחסון חשובה במיוחד, מפני שהמקום צריך להיות נגיש וזמין, על מנת להימנע מחוסר נוחות או נסיעות ארוכות ומיותרות. אחסון במכולה מאפשר הקמה של חלל אחסנה איכותי במהירות, בכל מקום ואזור בארץ ובעלות נמוכה יחסית. 

דבר ראשון שנרצה למצוא במקום אחסון הוא סדר וניקיון, על מנת להבטיח כי התכולה שלנו נשמרת בצורה הטובה ביותר ובאופו מקצועי. הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר בתכולה יקרת ערך, ציוד עסקי מיוחד או סחורה המתקלקלת בקלות. בנוסף, נצפה גם למקצועיות מצוות המנהל את שטחי האחסון כדי לוודא שהתכולה שלנו זוכה לטיפול המתאים לסוג ואופי הדברים. אחסון במכולה מאפשר להתאים אותה לצרכי הלקוח מבחינת העיצוב, החומרים והתאמה לתכולה. הלקוח יכול לבחור להציב את המכולה בשטח שלו או במתחם אחסנה ייעודי. 

נגישות למיקום האחסון חשובה מאוד. מיקום מסודרת מבטיח כי התכולה תגיע מהר יותר וללא נזק למקום האחסון. גם בעת אחסון ציוד פרטי יש חשיבות לגישה קלה ומהירה לתכולה שלנו ויכולת לבדוק או להוציא פריטים מסויימים לפי הצורך. מכולה יד שניה שהפכה לחלל אחסון תהיה זמינה ללקוח בכל יום, שעות היממה ומקום בו יבחר להציב אותה. במידה ואין ברשות האדם או העסק שטח פרטי להצבת המכולה, קיימות חברות אחסון במכולה המאפשרות גישה לתכולה 24/7. 

בערים הגדולות, ישנן מספר אפשרויות אחסון נוספות. בתוך העיר ניתן למצוא חברות המשכירות חדרים לאחסון. שיטה זו מתאימה בעיקר לאנשים בעלי ציוד מועט ולתקופות זמן קצרות יותר. השכרה של מחסנים ענקיים מתאימה לחברות ותאגידים גדולים שיש באפשרותם את היכולת הכספית לתחזק מבנה מסוג זה. 

ישנן חברות המציעות מכירת מכולות משומשות בשילוב שירותים נלווים נוספים, כגון הובלה ושינוע של תכולה או סחורה, שימוש במנוף ועזרה בסידור ואריזה של הציוד. מומלץ ליצור קשר עם החברה לפחות כחודש מראש, על מנת לתאם את השירותים הנלווים שאולי נדרשים לכם. 


הוספת מאמר