יופי וטיפוח

  • 27-01-2016
  • מאת avitheking12

הסרת שיער לצמיתות עם טיפולי אפילציה


התקופה בה הסתפקנו בשיטות הסרת שיער כמו גילוח או שעווה, שיטות הסרת שיער בהן השיער צמח שוב כמעט מיד, כבר חלפה מהעולם. היום, נשים וגברים מעדיפים שיטות הסרת שיער לצמיתות, הם מעדיפים להשקיע את זמנם וכספם תוך ידיעה כי השיער אותו הם מסירים כעת לא ישוב ויצמח שוב במהרה.

המילה האחרונות בתחום הסרת השיער שייכת השנה לאפילציה, הטכניקות חוזרת וכובשת את השוק. אפילציה היא הבחירה החדשה של הרבה מאוד מטופלות לא מרוצות של מכוני הסרת שיער בלייזר. המסקנה היא אחת, רק בעזרת טיפולי אפילציה אפשר להבטיח כי השיער לא יחזור לצמוח שוב.  

כיצד זה פועל?

מדובר בטכניקה וותיקה בתחום המתבססת על שימוש במחט חשמלית אשר שולחת פולס אל שורש השיער ומשמידה אותו. החדרת המחט החשמלית אינה פוצעת את העור. הטיפול מתאים גם למטופלים ומטופלות עם שיער בהיר ושיער לבן. אפילציה מצליחה להסיר שיער שאף שיטת הסרת שיער אחרת לא הצליחה להסיר לצמיתות.

כמה עולה טיפול אפילציה?

לטיפולי אפילציה מחירים משתנים, המחיר נקבע על פי היקף העבודה הצפוי ועל פי מספר הטיפולים הדרוש, כל טיפול מתמקד בהסרה נקודתית של שיער, באופן הדרגתי אפשר להסיר שיער באזורים גדולים יותר. שימו לב, כאשר בוחנים מידע על טיפולי אפילציה מחירים כדאי לזכור כי מדובר בהסרת שיער לצמיתות, מדובר בהשקעה לטווח הארוך ובאפשרות חיסכון לטווח הארוך.

אם בעבר נקבעו לטיפולי אפילציה מחירים גבוהים מאוד היום כבר אפשר למצוא מחירים שווים לכל כיס.

טיפולי אפילציה מחירים הוגנים

אם אתם מחפשים טכניקת הסרת שיער שעובדת, טכניקה עם תוצאות, אפילציה היא הטיפול המתאים בעבורכם. טיפולי אפילציה אפשר לבצע גם בעונת החורף, כבר כשבוע לאחר השלמת הטיפול תוכלו להיחשף לשמש.


הוספת מאמר