• 27-01-2016
  • מאת doseo

מדיקס

כל אחת ואחד מאתנו עבר מתישהו בחייו צילום רנטגן אם לשם בדיקה דחופה או לצורך מעקב, דמיינו לעצמכם שאתם יושבים בביתכם ומגיע אליכם רופא מקצועי עם כל הציוד הנדרש ומבצע את צילום הרנטגן אצלכם בבית. ובכן זה קיים ואפשרי חברת מדיקס הישראלית החלה במתן הייחודי הנ"ל. מדיקס במתן שירותי הדמיה הכוללים, בדיקות אולטרסאונד וצילומי רנטגן החברה הצטיידה במכשור נייד מהמובילים ומתקדמים בעולם הרפואה המתפתח ללא הרף.

כאשר אנו חושבים על היתרונות של שירות זה אנו מגלים עד כמה השירות יעיל ומקל על הנזקקים לאחד משירותים אלה, הבדיקה בבית חוסכת זמן יקר הן מבחינת הנסיעות ההמתנה וכל הנלווה לכך וגם בגלל הזמן שממתינים לתוצאות המיוחלות.  

אז איך זה עובד?

עוד לפני שנדבר על איך זה עובד חשוב להדגיש שצילומי הרנטגן יתבצעו רק בהוראה של רופא ולאנשים מוגבלים בניידותם. כדי לבצע את הבדיקה חברת מדיקס תתאם עבורכם מועד לבדיקה על פי נוחיותו של הלקוח, הבדיקה יכולה להתבצע בבית הפרטי או בעצם בכל מקום שתבחרו ובזמינות גבוהה. לאחר קביעת מועד הבדיקה יגיע אליכם טכנאי אולטרסאונד מוסמך או טכנאי רנטגן מוסמך ובעל ניסיון. לביצוע הבדיקה הנכם צריכים להכין דבר וברגע שהטכנאי יגיע הוא כבר מנחה את הנבדק, מדיקס עובדים על פי כללי משרד הבריאות. לאחר סיום הבדיקה הפיענוח עובר לרופא מומחה אשר יעביר את התוצאות עד עשרים וארבע שעות לאן שתבחרו, לרופא המטפל, אליכם, או לכל יעד אשר תחפצו


מדיקס עומדים בתקנים

ישנם תקנים מחמירים מאוד בכל הנוגע לרפואה ובצדק לכולנו חשוב למנוע כמה שפחות תקלות מיותרות ועד כל מיני השלכות הנגרמות ממכשירים אשר אינם עומדים בתקנים המקובלים. חברת מדיקס השקיעו חודשים רבים בכדי למצוא את המכשירים הטובים ביותר וכאלה אשר עומדים בכל התקנים המחמירים של FDA  וכמובן לאחר שנבדק על ידי היחידה לקרינה של משרד הבריאות אושר ונמצא מתאים לשימוש. מעבר לתקנים ולפרטים הטכניים בחברת מדיקס מבינים את הרגישות של הבדיקה ולכן מקפידים גם על מתן יחס חם ואנושי לנבדקים. על פי התחזיות חברות הביטוח וקופות החולים אשר כבר מתעניינות בשירות ישלבו את מדיקס במסגרת שירותיהם.

לפרטים נוספים התקשרו למספר 03-5594550הוספת מאמר