קידום אתרים

  • 31-01-2016
  • מאת שטרודלה

רקדניות בטן שמרימות את האווירה

רקדניות בטן- הפתעת יום הולדת מיוחדת

כל אירוע, שיש בו אוכל טוב, מוזיקה טובה ואנשים טובים, הוא אירוע מהנה ומגבש. אף על פי כן, תמיד ניתן לשדרג עוד יותר את האירוע- למשל, אם נגיש מנות מושקעות יותר לאורחים שלנו או נבחר באולם אירועים מהודר יותר. לצד דרכים אלו, ישנן דרכים הרבה יותר יצירתיות להבטחת הצלחת האירוע, דרכים אשר יהפכו את האירוע שלכם, לכזה שייזכר להרבה זמן. הדרך הזו היא הכנסת אמן כלשהו לתפריט האירוע: מספר סיפורים, זמר, סטנדאפיסט או רקדניות בטן. כל אחד מהן ממקד את תשומת הלב של הנוכחים לתכנים שהם לא רגילים לפגוש בחיי היומיום, כאלו שמוגשים להם בצורה מהנה.

לנוע בקצב עם רקדניות הבטן

רקדניות בטן היו, מאז ומתמיד, חלק בלתי נפרד מאירועים חגיגיים ונשפים שנערכו בארצות שונות באזור שלנו. זאת, בזכות היכולת להניע באלגנטיות את חלקי הגוף השונים, בהתאמה הרמונית לקצב המוזיקה. אורח החיים המערבי שאנו גדלים לתוכו, צמצם את מקומן של רקדניות הבטן באירועים שונים, אך המגמה בשנים האחרונות היא, לחזור ולשלב אותן שוב באירועים שונים. רקדניות הבטן מתאימות לכל אירוע, שכן ניתן למצוא רקדניות בטן בסגנון טורקי, רקדניות בסגנון ערבי ורקדניות בסגנון ברזילאי. כל אחת מהן מביאה לאורחים את הקצב המיוחד של המקום ממנו הגיע הריקוד, אשר מגלם בתוכו שנים רבות מאוד של תרבות והיסטוריה.

מופע חווייתי בשיתוף הקהל

מופע הכולל בתוכו רקדניות בטן הוא מופע אשר יכול לשתף את הקהל במידה רבה בתכני האירוע. במילים אחרות, לא רק שהאורחים יכולים לצפות ברקדניות בפעולה, אלא הוא אף יכול להצטרף אליהן לריקוד. הרקדניות יכולות ללמד את מי שמעוניין בכך, כיצד לבצע צעדים שונים, לקול צלילי המוזיקה. יש היום נשים רבות, אשר היו רוצות ללמוד ריקודי בטן, אך לא תמיד יוצא להן להגשים את החלום. ההשתתפות בריקודים בזמן האירוע יכולה לגרות אותן לנסות לממש את החלום הזה וללמוד ריקודי בטן באופן מסודר לאחר האירוע. גם אם לא ילמדו, הרי שההתנסות החד פעמית תהיה, בכל מקרה, חוויה יוצאת דופן עבורן.

גם  גברים רוקדים ריקודי בטן

המיתוס הגדול ביותר שקשור לריקודי בטן הוא, שרק נשים רוקדות אותם. אכן, ישנן הרבה יותר נשים מגברים הנמצאות בתחום, אך יש לדעת, שגם גברים רוקדים ריקודי בטן. כמובן, שריקודי הבטן הגבריים שונים מאלו של הנשים. הזמנת רקדן בטן גבאי היא דרך להכפיל את החוויה מהאירוע- כמה אנשים סביבכם יודעים, שיש בכלל גברים שרוקדים ריקודי בטן? כמו עם הנשים הרקדניות, גם גברים מהקהל שירקדו ריקודי בטן לראשונה בחייהם, יזכו לחוויה יוצאת דופן. מאחר וישנם סוגים רבים כל כך של ריקודי בטן- לנשים ולגברים- הרי שניתן ליצור מופע ריקודים, המותאם באופן אישי לבעלי השמחה ולאורחים אשר משתתפים באירוע.

 


הוספת מאמר