עיצוב הבית

  • 01-02-2016
  • מאת kidumyashir

פרגולה תלויה- למי היא מתאימה

פרגולה תלויה- למי היא מתאימה

 

אם יש לכם גינה פרטית בבית, אתם בוודאי משקיעים מחשבה רבה בתכנון תנאי שהייה אופטימליים בגינה. אתם משקיעים בצמחיה הגדלה בגינה, כמו גם בריהוט הקיים בגינה ובפרגולה הנמצאת בה. הפרגולה מהווה בעיקר אמצעי להצללת אזור הישיבה בגינה בימות הקיץ, אך היא גם משמשת פריט דקורטיבי מהמעלה הראשונה. בדרך כלל, הפרגולה מורכבת מגג ומעמודים המחזיקים אותה, אך היא גם יכולה לכלול גג בלבד. במצב כזה, מדובר על פרגולה תלויה- אשר יוצאת מגג הבית.  

 

סוגי פרגולות

 

כיום, ניתן לבחור ולהתקין בגינה שלנו פרגולה תלויה מחומרים שונים. סוג הפרגולה הנפוץ ביותר הוא פרגולה מעץ, מאחר וזהו החומר שמתחבר בצורה הטובה ביותר, מבחינה עיצובית, אל הגינה. כאן, ניתן למצוא סוגי עץ שונים, אשר מכינים מהם את הפרגולות- עץ אורן, עץ ארז, עץ פיני ועוד. סוג שני של פרגולות הוא מחומרים מתכתיים. כאן, החומר הנפוץ ביותר הוא אלומיניום, מאחר וזהו חומר קל לעיבוד, זול ובעל עמידות גבוהה בפני תנאי מזג אוויר שונים. בנוסף, ניתן גם להרכיב את הפרגולות מחומרים פלסטיים שונים- הפלסטיק הוא חומר קל מאוד לתחזוקה, בעל עמידות גבוהה ומגיע במבחר סגנונות עיצוב.

 

בחירת הפרגולה המתאימה

 

בין אם מדובר בהתקנת פרגולה על עמודים ובין אם מדובר בהתקנת פרגולה תלויה, חשוב להבין כי מדובר במוצר אשר חייב להיות מותקן במקומו בצורה חזקה. פרגולה שלא עומדת במקומה כמו שצריך עלולה להוות סכנה בטיחותית של ממש, בייחוד בימים שבהם יש רוחות חזקות. במילים אחרות, הבחירה של מתקין הפרגולה שלנו צריכה להיות בעיקר על בסיס הנדסי ולא רק על בסיס צרכני. מעבר לכך, חשוב לזכור כי לכל חומר, בפני עצמו, יש רמת עמידות שונה בפני תנאי מזג האוויר- לעץ, למשל, רמת עמידות נמוכה יותר בפני תנאי מזג אוויר מאשר החומרים הסינתטיים. זו הסיבה שנוהגים להוסיף לו תוספות המצפות אותו בשכבת הגנה.

 

התקנה יעילה של פרגולות לבית

 

חברת עולם הפרגולות היא הכתובת שלכם להתקנת כל סוג של פרגולה בבית שלכם, כאשר המומחיות העיקרית של החברה היא בבניית פרגולות מאלומיניום. חברת עולם הפרגולות מתמחה בהקמת סוגי פרגולות שונים, המיוצרות מחומרים מגוונים, באופן מקצועי ויסודי ביותר. חברת עולם הפרגולות מספקת שירותי ייעוץ והתקנה בכל רחבי הארץ, כשהם מגיעים ללקוחות שלנו ברמה הגבוהה ביותר. מעבר לכך, אנו גם מקימים תוספות בנייה אחרות, על בסיס אלומיניום- מרפסות, חדרים, אזורי מסחר ועוד. 


הוספת מאמר