עיצוב הבית

  • 01-02-2016
  • מאת droxit2

עיצוב דירות בתקציב שפוי- יש דבר כזה!

עיצוב דירות בתקציב שפוי- יש דבר כזה!

קיימת נטייה היום בקרב הציבור לקשר פרויקט עיצוב דירות עם קיומם של משאבים כלכליים רבים.
זו גם הסיבה, שדיירים רבים שרוצים כל כך לשדרג את המראה של הבית נרתעים מלפנות למעצבת פנים. העניין הוא, שעיצוב פנים של דירה לא חייב, בהכרח, להיות עתיר תקציב. אם בא לכם לשפר את החזות של הבית ואם אין לכם תקציב גבוה לצורך כך, הנה כמה טיפים שלנו שיעזרו לכם להפיק את המקסימום מהדירה במינימום השקעה.

עיצוב דירות מתחיל בצבע
צבע, צבע ושוב פעם צבע. צבע יכול לעשות את כל ההבדל בין סתם חדר שגרתי ובנאלי לחלל שהוא פשוט "וואו". לצבעים, מסתבר, יש השפעה מאוד גדולה על החיים שלנו ואפילו על מצב הרוח. זה אומר, שבחירת הצבע הנכון לדירה (או קשת הצבעים הנכונה) תחולל בו פלאים ותייצר בו אמירה של ממש. אם אתם רוצים לשלב כמה צבעים יחד, ואנחנו ממליצים על כך בחום, כדאי רק לוודא מראש ששילוב הצבעים שאתם בוחרים בו הוא באמת נכון מבחינה עיצובית. לדוגמא - פרויקט זה של מעצב הפנים ליעד יוסף.

שילוב אביזרים משלימים
מעצבי פנים מאמינים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. מה שזה אומר בפועל, שהפרטים הקטנים יכולים לעשות הבדל גדול! כך למשל, באמצעות שילוב של פריטים משלימים ואביזרים נלווים ברחבי הבית אפשר להוסיף לו טוויסט וטאצ', להפוך אותו למעניין יותר וליצור ממנו חלל שישקף טוב יותר את מי שאתם כדייריו. מוצרי טקסטיל, מדפים נתלים, כוורת, פסלי נוי, שטיחים ועוד- אלו רק כמה דוגמאות לפריטים נלווים שיעוררו עניין בחלל ויצרו דירה עם סגנון משלה.

הבאת הטבע אל הבית
עציצים הם דרך נפלאה להזרים לדירה חיים וחיוניות. יש סיבה לכך שכולנו אוהבים כל כך את הטבע, ומאחר שהשהות בדירה, בין ארבעה קירות, מרחיקה אותנו ממנו, ניטיב לעשות אם נכניס אותו חזרה הביתה.
מעבר לעובדה שנזכה לנשום אוויר בריא יותר בדירה שלנו, היא גם תתמלא בירוק בעיניים שיצור תחושה חמימה ונעימה. 

שימוש בריהוט ישן שנזרק לבוידם
אם אתם רוצים קצת לרענן את הדירה מבחינת ריהוט, לא חייבים לרוץ לאיקאה ולקנות ריהוט חדש מהניילון. אנחנו תמיד ממליצים לעלות קודם לבוידם, להוציא ממנו פריטי ריהוט שכבר מזמן שכחתם שהכנסתם אליו, ולהפיח בהם חיים. שידה עתיקה יכולה להפוך לאלמנט עיצובי וינטג'י מדליק אם מנקים אותה וצובעים אותה מחדש, כסא נדנדה ישן שיתוקן בעבודה קלה אצל הנגר יכול לשדרג את הסלון ולשוות לו מראה מיוחד וכן הלאה. בקיצור- עבדו קודם כל עם "מה שיש". אתם תראו שמה"יש" הזה אפשר להפיק המון דברים מיוחדים שיחוללו בבית מהפך.

שינוי המיקום של הרהיטים
"משנה מקום משנה מזל" נהוג לומר, ואנחנו מאמינים, שמיקום מחדש של הריהוט יכול לא רק לשנות את המזל שלכם, אלא את כל הזרימה האנרגטית בדירה, ולשנות בכך את הלוק שלה ואת איך שתרגישו כשתשהו בה. מיקום מחדש של ריהוט, אגב, יכול גם לפנות המון מקום כך שתוכלו פתאום להרגיש שהדירה מרווחת וגדולה יותר.  

 


הוספת מאמר