ארועים ושמחות

  • 04-02-2016
  • מאת kathynaymark

הזמנות ליום הולדת בעיצוב אישי

יום הולדת- זה קורה רק פעם אחת בשנה!!! אז למה להסתפק בהזמנות פשוטות?

לרוב, הזמנות ליום הולדת מופקות לילדים, אך גם מבוגרים רבים שמחים לפנק את עצמם בהזמנות מקוריות ליום הולדת. בסופו של דבר כולם רוצים להזמין אורחים לאירוע בדרך מקורית. ביום ההולדת שלכם, אתם אלו שעומדים במרכז החגיגה. זהו יום שמוקדש כולו רק לכם. הפיקו הזמנות מקוריות ליום הולדת, עם תמונה אישית שלכם ובצבעים שאתם אוהבים!


התאמת הזמנה ליום הולדת

הזמנה ליום הולדת היא ההשתקפות של האישיות שלכם, תפיסת עולמכם וטעמכם; הצבעים שאתם בוחרים, התמליל שאתם רושמים והעיצוב שאתם בוחרים, כל אלה נובעים מעצם היותכם בדיוק מי שאתם. אם אתם טיפוסים עם חוש הומור, ודאי תרצו להכין הזמנות עם קריקטורה שלכם או הזמנות מצחיקות. אנשים בעלי תכונות אופי רציניות יכולים לעצב הזמנה בסגנון אלגנטי בשילוב תמונה אישית. אנשים עם יצירתיות שופעת יכולים להפיק הזמנה בעיצוב מקורי, למשל: הזמנה משולבת משחק, הזמנת פאזל, הזמנה על מגנט, הזמנה ליום הולדת בצורת מסגרת מגנטית לתמונה ועוד.


עיצוב הזמנות ליום הולדת

רמה גבוהה של הפיתוח הטכנולוגי וההתקדמות המשמעותית בתעשיית הדפוס מאפשרים לבחור את הדרך הנוחה והמתאימה ביותר עבורכם לעיצוב הזמנות ליום הולדת.

אם אתם מעוניינים לחסוך כסף וזמן, ויש לכם מחשב בהישג יד, תוכלו לעצב הזמנה ליום הולדת און ליין. עיצוב הזמנה און ליין הוא תהליך פשוט וידידותי שמאפשר תוך דקות ספורות לעצב הזמנה יפה שמוכנה להדפסה. בתום תהליך העיצוב ניתן לשלוח קובץ גרפי ישירות לבית הדפוס להדפסה.


נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס בירושלים Print2go


הוספת מאמר