• 07-02-2016
  • מאת hasapakim

שרוולים לפינוי פסולת

לכאורה, הדבר הכי פשוט בלפנות פסולת הינה להשים את כל הפסולת בפח האשפה. אך מתברר שבכל הקשור לפינוי פסולת בניין – ישנם חוקים שונים ומחמירים.

בעידן המודרני צורת הבנייה היא לגובה, בשל כך החלה דרישה לביצוע שיפוצים בדירות ישנות, אך ישנה שאלה חשובה והיא כיצד מפנים את הפסולת שנוצרה מהשיפוץ בדרך היעילה ביותר? תהליך פינוי הפסולת הינו קשה ומכיל גורמים לנזקים לבניין.

מה הוא שירות פינוי פסולת בניין

שירות פינוי פסולת שנוצר מהשיפוץ נעשה על ידי הקמת שרוולים לפינוי פסולת ומכולה. זהו תהליך מתקדם, יעיל מאוד אשר חוסך הרבה עוגמת נפש. בנוסף חברות לפינוי פסולת מפנות את המכולות הקיימות עם פסולת הבניין לאתרים מיוחדים לפסולת, חשוב לדאוג שבעל העסק עושה זאת באופן חוקי.

לשם מה צריך פינוי פסולת בניין מקצועי?

ובכן, בכל הקשור לפסולת בניין, ישנם חוקים ותקנות שבהם חייבים לעמוד כאשר אנו מבצעים שיפוץ בדירה או בעסק, עלינו לדאוג שהחברה אותה אנו מעסיקים עומדת בתקנים הבאים:

  • אישור פינוי פסולת לאתרים מורשים
  • יכולת פינוי פסולת בניין מהיר של חומרי בניין כבדים
  • עמידה בתקנים ובדרישות החוק לפינוי פסולת מסודר
  • שמירה על איכות הסביבה

מי רשאי לבצע פינוי פסולת?

הפסולת המפונה מהבניין עלולה להכיל בתוכה חומרים מזהמים וסוכנים לסביבה, לכן החוק מחייב להעביר את הפסולת לאתרי הטמנת פסולת מיוחדים שנמצאים רחוק ככל האפשר ממקורות מים. לשם כך הרשויות הכשירו אתרים ייעודיים לפינוי פסולת הבניין.

הרשויות מספקות אישורים מיוחדים לחברות פינוי פסולת בניין. לכן צריך לבדוק עם החברה שאותה אנו מעסיקים האם יש ברשותם את אותם אישורים לפינוי הפסולת. פרט לכך, חוק פינוי פסולת הבניין מחייב את העסקים בתחום לשינוי הפסולת בצורה מסודרת ונקיה למען השמירה על איכות הסביבה.

מדוע השימוש בשרוולים לפינוי פסולת כדאיים?

נוחות

כל הפסולת יורדת ישירות למכולת הפינוי, לכן אין צורך לבזבז כסף על כוח אדם וזמן על הזזת הפסולת מהבניין למכולה.

בטיחות

כפי שידוע לנו, בטיחות היא מעל לכל ולכל בזכות השימוש בשרוולים לפינוי פסולת כל החומרים המסוכנים מגיעים ישירות למכולת הפסולת, מבלי שאיש יצטרך להיפגע בדרך.

סדר

כפי שידוע לנו הפסולת אינה מתרכזת באתר השיפוץ, זכות זה בעלי המקצוע נהנים ממרחב פעולה רחב, ומסוגלים לבצע את השיפוץ בצורה מקצועית, יעילה ומהירה יותר.

 

לסיכום, במקום להוציא הרבה כסף על עובדים לפינוי פסולת בצורה ידנית, ובכך לבזבז המון זמן ואמצעים. הרבה יותר פשוט להזמין שירות של שרוולים לפינוי הפסולת ובאמצעותם לפנות את כל סוגי הפסולת ואת חומרי הבניין שאיננו צריכים יותר.


הוספת מאמר