ארועים ושמחות

  • 07-02-2016
  • מאת שמוליקאביר

זמר למסיבות הפתעה

 

הזמר הוא חלק מההפתעה

נראה כי לא נטעה אם נגיד שכמעט כל אדם ישמח שיפתיעו אותו בצורה חיובית ויעשו לו טוב על הלב. במיוחד אם אנו מדברים על יום חשוב כמו יום הולדת וכד', הרי שזה ברור כי מסיבת הפתעה היא דבר שירגש רבים. היום כדאי לדעת כי זמר למסיבות הפתעה יכול להיות חלק אמיתי וחשוב מאוד מההפתעה כולה.

 

כלומר, אם מוצאים זמר מקצועי ואיכותי שיודע לשיר את השירים שאוהב בעל השמחה או הגברת שחוגגת היום במסיבת הפתעה, הרי שהוא יעלה חיוך רחב של סיפוק גם אצל האנשים המופנמים ביותר. לכן ראוי לחשוב על זמר כזה לא רק כמי שיש לו כישרון שירה, אלא כמי שיכול לרגש אישית את אלו שחוגגים להם בהפתעה.

 

הזמרים שמבינים שהחוגג הראשי הוא כוכב המסיבה

אם רוצים להפתיע בצורה מרתקת באמת את מי שעושים לו מסיבת הפתעה, הרי שכדאי לחשוב על זמר שמתמחה בהפקות כאלה ויודע בדיוק מה לעשות על מנת לגרום טוב למי שהם כוכבי האירוע, כלומר אלו שהמסיבה נערכת לכבודם. כך, זמר למסיבות הפתעה יודע להעניק יחס מיוחד לחוגג או לחוגגת הראשיים.

 

הקדשה אישית של שיר, העלאת חתן או כלת השמחה לבמה הקטנה, שירה משותפת עם החוגגים הראשיים, וברכה אישית שיכול זמר למסיבות הפתעה להקריא מאנשים יקרים שמברכים חבר, קרוב משפחה, או כל אדם יקר אחר, הם דברים שמראים עד כמה מדובר במקצוען אמיתי שיודע לא רק לשיר במלוא הגרון.

 

שדרוג משמעותי של כל מסיבת הפתעה

רבים הם אלו שחושבים על עריכת מסיבת הפתעה לאדם יקר שהם כל כך אוהבים או כל כך מעריכים. אך לעתים תכנון כזה שבו לא מקדישים מחשבה רבה למקוריות או ליצירתיות מביא לכך שלמרות שמדובר על אירוע מרגש מאוד מבחינת מי שמופתע מהמסיבה שארגנו, אין איזה ערך מוסף שייזכר לזמן רב.

 

הכוונה היא לכך שאם מדובר על זמר למסיבות הפתעה שיודע להציג הופעה אישית מאוד מול כל קהל ויחד עם כל חוגג או חוגגת שיש להם היום אירוע חשוב, הרי שזהו שדרוג משמעותי של המסיבה. שדרוג כזה מביא בקלות רבה ליצירת זיכרון חיובי הרבה יותר לאירוע ולהנאה שאותה באמת לא שוכחים תקופה ארוכה.

 

 


הוספת מאמר