ארועים ושמחות

  • 07-02-2016
  • מאת שמוליקאביר

זמר לפריצה באירועים

 

תוספת של אטרקציה מעניינת מאוד

רבים מאלו שמתכננים אירוע משפחתי או אירוע עסקי רוצים מאוד למצוא אטרקציה שתשמח את כל הנוכחים והמשתתפים. אין ספק שמדובר על רעיון חכם שימנע מצב של שגרתיות או שעמום מהאורחים, ועל מנת שבאמת יהיה אקשן טוב, כמו שאומרים, זמר לפריצה באירועים הוא רעיון מצוין מכל הבחינות.

 

אין ספק שזו יכולה להיות תוספת אטרקטיבית לכל אירוע שמכבד את הנוכחים בו. זמר שמגיע להופעה קצרה וקולעת הוא פשוט אטרקציה שאף אחד לא יכול שלא להתרשם ממנה. פריצה כזו אל תוך שלל האלמנטים שמרכיבים את האירוע ובזמן הנכון יכולה להיות זו שתגדיל את הסיכוי להצלחה של כל אירוע.

 

מדובר במופע מיוחד שחשוב להכינו בהתאם

אם ציינו קודם לכן את המושג "קצר קולע", הרי אין זה אומר שהזמר מגיע לבצע שיר או שניים ונעלם כלא היה, אלא שמדובר על מופע שצריך להיות ממוקד יותר מאחר ומדובר בפריצה ולא בהופעה שכוללת את כל האירוע. זמר לפריצה באירועים הוא אם כן אדם מוכשר שיש לו קול יפה, אך הוא גם יודע כיצד למקד את הופעתו.

 

לרוב מדובר על תכנית אומנותית משובחת של משהו בין 30 דקות לשלושת רבעי שעה. כך מדובר על תוספת נהדרת ומשמחת שיוצר זמר לפריצה באירועים שסוחט מחמאות רבות על פריצתו המוסיקלית מלאת החן. לכן הכנה נכונה של מופע כזה מדגישה את המקצועיות של האומן שיגיע לזמן קצר אך ישאיר טעם טוב לזמן רב.

 

המוזמנים רואים כיצד השקיעו בהם יותר

ראוי לבחון היבט חשוב מאוד כשאנו מדברים על זמר שמגיע לפריצה קצרה באירוע מסוים. הכוונה היא לכך שהאורחים באירוע כזה מזהים מיד שהשקיעו באירוע יותר מאשר באירוע אחר כשלא ויתרו על שילוב של מופע מוסיקלי. כך לא מדובר בארוחת ערב באווירה אדישה או על אירוע באמצע היום שכאילו הופק לצאת ידי חובה.

 

הקפדה על תכנית משובחת של זמר לפריצה באירועים תביא לכך שכל חוגג וכל חוגגת במגוון רחב מאוד של אירועים בארץ ישמחו להיות שותפים פעילים כששרים להם שירים מזרחיים, שירים של זמרים מפורסמים מחו"ל, או שירים מתקופה מסוימת מהעבר. כך באמת מדובר על השקעה רבה יותר במי שמגיע לחגוג עם בעלי האירוע.

 

 


הוספת מאמר