ארועים ושמחות

  • 07-02-2016
  • מאת שמוליקאביר

זמרים לאירועים

 

הרמות השונות של הזמרים של היום

כל מי שצופה באופן קבוע בערוצים המסחריים של שידורי הטלוויזיה נחשף ללא מעט תכניות בהן מנסים לבחור את השם הבא של המוסיקה הישראלית. כמעט כולנו מכירים אנשים שניסו את מזלם בתכניות כאלה, וחלקם אף זכה להצלחה רבה. הדבר קשור גם להיצע של זמרים לאירועים שמציג היום מבחר גדול ברמות איכות שונות של זמרים בישראל.

 

כל מי שמתכוון להפיק אירוע (בין אם עבורו ובין אם עבור אנשים אחרים), מאוד מעוניין לזהות את הרמה של הזמר שמולו. מאחר ויש היצע גדול כל כך של פליטי תכניות טלוויזיה, של זמרים מקצועיים עם ותק מסוים, ושל אנשים שלמדו שירה ומשחק במקומות שונים, הרי שיש בהחלט לבצע בדיקה נאותה בטרם מחליטים סופית מי יהיה הזמר שיוזמן להופיע באירוע.

 

בין הבטחות למציאות בשטח

בל נשכח כי חלק גדול מהזמרים שמוצעים היום לציבור הרחב הם כאלו שמיוצגים בצורה קפדנית ע"י אמרגנים ומפיקים שונים. הדבר אומר שאת הבדיקה לגבי איכות הזמר יש לבצע לעתים לא רק מול הזמר עצמו אלא גם אל מול מי שמייצג אותו. כך קורה שאמרגן אחד מייצג מספר זמרים לאירועים כשלכל זמר יש את הסגנון ואת היכולות המקצועיות שלו.

 

כל הרעיון הוא לבדוק (בין אם מדובר על האמן עצמו ובין אם מדובר על האמרגן שלו) שאין הבדל בין ההבטחות לגבי יכולותיו של זמר מסוים ובין ההופעה שהוא יכול לתת. אחרי הכול, זמרים לאירועים מאוד רוצים לקדם את עצמם על פני אחרים שמתחרים בהם, ולכן רק זיהוי של רמה אמיתית וגבוהה של זמר מסוים יכולה לסייע רבות בהזמנה של מי שמקיים את ההבטחה למופע מוסיקלי משובח.

 

תיאום ציפיות לפני כל אירוע

יש עוד כמה נקודות בהן יש לעסוק אם רוצים להגדיל את הסיכוי למציאה של זמר מצוין לאירוע הקרוב. בין אם מדובר על יום הולדת לאדם מבוגר או למסיבה רועשת של אדם צעיר, הרי שחשוב מאוד לעבוד על תיאום ציפיות בין הזמר, ולעתים גם מול האמרגן שלו, כאמור. כך אפשר להבין במדויק כיצד ייראה האירוע מבחינה מוסיקלית.

 

אלו שמגיעים לחגוג עם אדם מסוים או לקחת חלק באירוע חברה למשל, רוצים להיות בטוחים שהם הולכים ליהנות ולא להרגיש כיצד הם סתם מעבירים את זמנם. לכן לגבי זמרים לאירועים חשוב מאוד לעבוד עם מי שכבר נבדק בפועל ונמצא ככזה שיודע לעשות שמח. כך יודעים למה לצפות וכך לא מתאכזבים חלילה, אלא נהנים מאוד.

 

 


הוספת מאמר