ארועים ושמחות

  • 07-02-2016
  • מאת שמוליקאביר

יום הולדת 60

 

זה הזמן להחליף קידומת בסטייל

נקודה יפה בחייו של אדם היא ההגעה לגיל יפה כמו 60. לכן חשוב מאוד לחגוג אירוע כזה ברגע קסום שבו מגיעים חברים, קרובי משפחה, וחברים לעבודה כדי לברך את האדם היקר שהגיע לגיל מרשים. נראה כי זו ההזדמנות גם לעשות מסיבה עם תוספת מוסיקלית שתראה לכולם עד כמה החגיגה היא באמת משהו מיוחד.

 

לא מעט אנשים חושבים כיצד לחגוג את הגיעם לגיל זה. נראה כי לאחר מעט מחשבה מבינים רבים כי כדאי מאוד לאסוף מספר אנשים שנחשבים לחברים ולקרובים לחוגג על מנת לדבר על לא מעט נושאים, לאכול ביחד, ואף לשיר במסגרת של מסיבת יום הולדת 60 כדי שכל מי שהתאסף יחד יחייך מרגע התחלת המסיבה ועד סופה המוצלח.

 

בין שירה בציבור למוסיקה קצבית

מסיבות ואירועים שונים נערכים במדינת ישראל כמעט מדי יום. זאת כשאנו מדברים על היקפים שונים של חגיגה ועל צורות שונות לבלות עם אנשים אחרים. גם לגבי יום הולדת 60 אנו בהחלט מזהים עד כמה כל מסיבה יכולה להיות שונה לא רק בשל המקום בו היא נערכת, אלא גם בשל הצורה בה חוגגים את האירוע בפועל.

 

כלומר, יום הולדת 60 שבו חוגגים לאדם מסוים עם זמר איכותי, הוא יום מרתק הרבה יותר. זאת בין אם מגיע זמר שמנגן על גיטרה את שירי ארץ ישראל האהובים ובין אם מדובר על מופע מוסיקלי בו יכולים החבר'ה לשיר בציבור או לקום ולרקוד לצלילי מוסיקה רועשת. אין ספק שכך ההנאה מושלמת, וכך הגיוון מאפשר לחגוג לאדם יקר בדיוק בצורה שבה הוא אוהב.

 

המחמאות על המסיבה לא מאחרות להגיע

כל מי שעורך מסיבה לרגל יום ההולדת שלו, ובמיוחד אם אנו מדברים על מסיבה של גיל מכובד כמו 60, ישמח מאוד לשמוע מחמאות רבות על החגיגה שלו. אחרי הכול, זה כיף גדול לדעת שכל מי שהגיע לעשות שמח עם חתן או עם כלת היום הולדת, לא רק נהנה בגדול אלא שהוא מקפיד לציין זאת ולפרגן לחוגג/ת על אירוע מוצלח כל כך שארגנו.

 

גם אם מדובר על מסיבת הפתעה של יום הולדת 60, הרי שתמיד זה מענג לשמוע מחמאות רבות על המסיבה. יפה לראות כיצד זמר מוכשר שעושה את הכול על מנת לשמח ולרגש את באי המסיבה, הוא חלק בלתי נפרד וגדול מאוד מכך שהחגיגה הייתה כל כך מוצלחת וכזו שהביאה לסחיטת מחמאות רבות מכל מי שלקח בה חלק.

 

 


הוספת מאמר