• 09-02-2016
  • מאת kidumyashir

כל היתרונות במעקות זכוכית

כל היתרונות במעקות זכוכית

כאשר אנו מעוניינים לבחור במעקות לבית חדש או שאנו מעוניינים להחליף מעקות קיימות, כדאי לבחון אפשרות של התקנת מעקות זכוכית. הזכוכית, מגדילה את החלל והיא מתאה לסגנון הבנייה המודרני, שכבר ניתן לראות גם בבתים הפרטיים וגם במקומות הציבוריים. יש לצין כי  זכוכית המתאימה למעקות, הינה זכוכית המיוצרת בבטיחות מלאה. מדובר על זכוכית רבודה, המורכבת משני לוחות זכוכית שמודבקים זה לזה באמצעות פילם שקוף. במידה וחלילה הזכוכית תישבר, שבריה יהיו לכודים בפילם השקוף כך ששברי הזכוכית, לא יתפזרו לכל עבר.  מעקות זכוכית יש לבחור כאשר יש בהם תו תקן ישראלי.

את גובהו של מעקה הזכוכית, יש למדוד על פי התקן שהוא 105 ס"מ, מהמדרך האופקי אשר עליו מותקן המעקה. ההתקנה הנכונה של מעקות זכוכית, יהיה בקצה החיצוני של אדן השיש. במידה ומנסים לחסוך את גובהו של המעקה ומתקינים אותו בחלק הפנימי של גרם המדרגות, יהיה הפסד של שטח אדן השיש. הזכוכית שממנה מצר המעקה, נמצאת בתוך פרופילים העשויים מאלומיניום. חשוב כי הזכוכית במעקה, תופרד מחומרים קשיחים כגון אלומיניום, באמצעות גומיות, מה שישמור על הזכוכית לאורך שנים.

בית מרווח יותר באמצעות מעקות זכוכית

זכוכית הינה חומר שקוף, אשר נותן הרגשה של מרחב. זו הסיבה שלאחרונה, נראה יותר מעקות זכוכית מאשר מעקות העשויים מחומרים אחרים. יש לציין, כי המראה של מעקות הזכוכית, הוא יוקרתי יותר. מי שיש לו מרפסת, יוכל ליהנות גם מהנוף הנשקף ממה, באמצעות התקנת מעקות העשויות מזכוכית.  התחזוקה של מעקות הזכוכית הינה קלה, גם שיקול שלוקחים בחשבון הרבה אנשים המעוניינים להרכיב מעקות שייראו מעוצבים וללא תחזוקה רבה. באמצעות מטלית עם חומר לניקוי זכוכית, המראה של המעקות, יהיה נקי וחדש.

יש לוודא, כי בעת רכישת מעקות הזכוכית, הם יהיו מזכוכית רבודה ואת זה קל לראות, באמצעות הפילם העוטף אותה.

אריאל גלאס – הקלאסה של המעקות

בגלל ריבוי החברות שמייצרות מעקות זכוכית, יש לבחור בחברה מתאימה, אשר מתמחה כבר שנים בייצור והתקנת מעקות איכותיים, העשויים מזכוכית. אחת החברות המובילות שקיימת משנת 2005, הינה חברת אריאל גלאס. ניתן למצוא מגוון רב של עיצובים בתחום המעקות מזכוכית ובגוונים מיוחדים. חברת אריאל גלאס, עובדת עם מעצבי פנים מהשורה הראשונה ומתמחה בכל עבודות הזכוכית גם ללקוחות הפרטיים וגם למגזר העסקי. ניתן לבצע בחברת אריאל גלאס, חיפויי זכוכית, סגירת חללים בזכוכית, חלונות בעיצובים מיוחדים, דלתות זכוכית, ויטרינות ועוד . .

 

 

 


הוספת מאמר