• 09-02-2016
  • מאת kidumyashir

מעקה זכוכית- יופי ובטיחות במעקה אחד

מעקה זכוכית- יופי ובטיחות במעקה אחד

מעקה הינו חסם, אשר התפקיד העיקרי שלו הוא מניעת נפילה מגובה גבוה לנמוך. המעקות חשובים לכולם וכל אחד מאתנו עלול למעוד. מעקות, הן הברירה הטובה ביותר ואי אפשר למנוע התקנת מעקה. אם בעבר, מעקות היו עשויים מברזל ועץ, היום, ניתן למצוא גם מעקה זכוכית העומד בתקנים הבטיחותיים שיהיה מעוצב ובעל מראה מרהיב ומיוחד. זכוכית הינה חומר גלם המקובל בנייה היום ברחבי העולם. הרבה מעצבי פנים ואדריכלים, אוהבים לעצב בזכוכית שהיא חומר לא יקר אך בעל מראה יוקרתי.

השקיפות והקלילות של הזכוכית באזורים  שהם חסרי מעוף, כגון גרם המדרגות, הופכים להיות מעוצבים באופן מסוגנן וייחודי. מדובר על שילוב של מודרניות ואלגנטיות גם יחד.

מעקות זכוכית – תרומה  בטיחותית ודקורטיבית לבית

ישנו שילוב של תרומה בטיחותית ודקורטיבית לבית בו ישנו גרם מדרגות ומותקן בו מעקה זכוכית. הקווים הישרים והמראה החלק והזוהר, עושים את הרושם הרצוי על כל מי שמביט במעקה. ניתן למצוא עשרות עיצובים מעניינים, הנמצאים בקטלוגים של חברות המייצרות מעקות העשויות זכוכית וכן, באתרי האינטרנט של חברות אלה.

מעקה המסוגנן בקווים ישרים, עשוי להתאים למרפסות, לגידור בריכת שחייה, לקירוי והגנה ועוד. מעקות הזכוכית, מדורגים היום במיקום הגבוה ביותר היות ואנו יכולים ליהנות ממגוון רב של עיצובים. מי שיש לו חלל קטן, אן כמו שילוב של מעקות הזכוכית, שיגרמו לחלל להיראות אוורירי וגדול יותר. אחד היתרונות הבולטים ביותר בהתקנת מעקות העשויות מזכוכית הוא שניתן להתקין את המעקה ברצפה, מה שמקנה לנו, נפח יוקרתי ותחושה מיוחדת.  חשוב לבחור במתקין מקצועי של יצרנית מעקות זכוכית מוכרת, בכדי שנהנה מבטיחות מקסימלית של המעקות הללו ומעיצוב מרהיב.

 השתקפות של עיצוב ויופי- אריאל גלאס

נושא חשוב היום הוא העיצוב. ניתן למצוא מוצרים שימושיים רבים בבית כמו מעקות שהם מעוצבים ומוסיפים מעבר לבטיחות שהם מעניקים, גם יופי. אחד מסוגי המעקות המבוקשים היום, הוא מעקה זכוכית. חשוב לבחור חברה המתמחה בייצור והתקנה של מעקות זכוכית והמובילה ביניהן היא חברת אריאל גלאס הקיימת למעלה מ-10 שנים. השירות הינו מקצועי, אדיב ואמין. המעקות של חברת אריאל גלאס, עומדות בתקן  הבטיחותי הישראלי, כך שאתם יכולים להיות בראש שקט. החברה, עובדת עם אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, לקוחות פרטים ועסקיים. השירות של אריאל גלאס, ניתן בכל רחבי הארץ וחוויית השירות היא הראשונה במעלה שכן, חברת אריאל גלאס, שמה בראש מעניה את טובת לקוחותיה ושבעיות רצונם.

 

 


הוספת מאמר