• 09-02-2016
  • מאת kidumyashir

מה המיוחד בחיפוי זכוכית למטבח

מה המיוחד בחיפוי זכוכית למטבח

החלל שנוטה הכי הרבה להתלכלך ביתנו הוא המטבח.. חלל זה, נוטה להתרטב ולהתלכלך בגלל הבישול ועבודה רבה עם מים. היום, נין למצוא פתרונות של חיפוי קירות המטבח כגון חיפוי זכוכית למטבח אשר ניתן למצוא במגוון גוונים וסגנונות. הזכוכית היא חומר גלם שקל מאוד לנקות, העברה של מטלית עם חומר ניקוי לזכוכית, תפתור את הבעיה ותקנה למטבח, מראה נקי ונעים. ניתן להכניס לחיפוי הקירות במטבח, סטייל אישי ומיוחד.

יש לבצע את התהליך של חיפוי זכוכית למטבח, באופן מיומן. יש לקחת מידות מדויקות של הקיר אותו אתם מעוניינים לחפות, כך שיכסה במדויק את השטח. הזכוכית של חיפוי הקיר במטבח, הינה זכוכית עבה ומחוסמת. התקנה היא פשוטה, ללא לכלוך ואין תפרים בצדדים, כי הזכוכית המיועדת לחיפוי המטבח  מגיעה בלוחות חלקים ושלמים, מה שמקנה מראה מעוצב יותר.

גוונים מומלצים לחיפוי מטבחים 

מי שיש לו חלל קטן במטבח ומעונין להתקין חיפוי זכוכית למטבח, מומלץ, כי יבחר בגוונים בהירים, היות וגוונים אלה, מגדילים במובן האופטי את חלל המטבח. יש להתייחס לסגנון של חיפוי הקיר באזור המטבח, היות וישנה השפעה רבה, על המראה המתקבל. מי שאינו בטוח בבחירתו, כדאי כי יגיע לאולמות התצוגה בהם מוכרים חיפויי זכוכית, ייקח כמה דוגמאות וישווה אותם במטבח, כך הבחירה תהיה מוצלחת ונכונה יותר.

מי שמעוניין לשדרג מטבח קים מבלי להוציא סכומים גדולים, היות והוא מעוניין לחדש אותו, הפתרון האידיאלי עבורו, יהיה חיפוי קירות המטבח באמצעות זכוכית בדוגמאות מרהיבות. השינוי יהיה מהותי והמטבח ייראה כחדש. חשוב להתאים את הגוון והמראה של חיפוי הקירות במטבח לארונות והסגנון של המטבח שלכם. לרוב החיפוי מגיע בעקבות התקנת מטבח חדש. מי שאינו יודע ומתלבט בהחלטה של הבחירה, כדאי כי יתייעץ עם מעצבי המטבחים.

 חיפוי מטבח מוצלח – זה אריאל גלאס

חיפוי זכוכית למטבח, הפך להיות נדרש בשנים אחרונות , היות וזכוכית הינה חומר שקל לניקוי וניתן למצוא גוונים, הדפסים ועיצובים מרהיבים המקנים את האווירה הרצויה לנו במטבח. כאשר מחפשים חיפוי לקירות המטבח, חשוב למצוא חברה מובילה וותיקה העוסקת בחיפויי זכוכית כמו אריאל גלאס, הקיימת מעל ל-10 שנים בשוק. החברה חרטה על דיגלה, מקצועיות, שירות אדיב ועבודות מיוחדות שלא רואים בהרבה חברות המייצרות חיפויי זכוכית לחללים השונים. ניתן למצוא בחברת אריאל גלאס: מעקות זכוכית, מקלחונים מעוצבים , סגירת חללים בזכוכית, עיצוב חלונות ודלתות מזכוכית ועוד.

 


הוספת מאמר