יופי וטיפוח

  • 16-02-2016
  • מאת 1mariqu

גוף חלק לקראת הקיץ - להיפטר מהשיער המיותר

שיטות להסרת שיער

לפניכם סקירה קצרה של השיטות הזמינות להסרת שיער. קריאה מהירה זו תעניק לכם מבט רחב על האפשרויות העומדות לפניכם, ותאפשר לכם לבצע את הבחירה הנבונה ביותר לקראת הגוף החלק והאסתטי לקיץ הקרוב.

שעווה -

א. בבית - לא מעט ערכות הסרת שיער בשעווה ניצבות על דוכני הממכר ברשתות הפארם השונות, ומציעות לנו פתרון מסוג אחד לשיער המיותר. היתרון הוא הזמינות, שכן ניתן לרכוש ולהסיר מתי שנוח. יש להבין כי את החסרונות השונים, מעבר לכאב ולסכנה שבכוויות ונזקים לעור (כימיים ו/או מכאניים), הרי שמדובר בתהליך לא מקצועי שעלול לייצר בעיות.

ב. אצל קוסמטיקאית - לרוב מוצרי השעווה מקצועיים יותר אצל קוסמטיקאית מקצועית, והטיפול יהיה מדויק ובטוח יותר. שוב, גם כאן מדובר בטיפול כואב שדורש טיפולים חוזרים, ועלול, למרות המקצועיות, לשרוף ולכאוב מאוד, שכן בסופו של דבר, בבית או אצל קוסמטיקאית, מדובר בשעווה חמה ומריטה מאסיבית.

מכשירי לייזר ביתיים - בשנים האחרונות השוק הוצף במכשירי לייזר ביתיים ומכשירים ביתיים אחרים להסרת שיער בבית. היתרון של מכשירים אלו הוא בנגישות שלהם, ולרוב המחיר שלהם מזמין ומפתה. החסרונות עומדים בסכנות הרבות הנשקפות משימוש במכשירים אלו, עם תוצאות זמניות, וללא פיקוח רפואי הולם והתאמת אופי הלייזר או הזרם לגוף שלך, מה שעלול להוביל לפגיעות שונות, בין היתר כוויות חמורות ופצעים שעלולים להזדהם וליצור צלקות בעור.

הסרת שיער בלייזר - הפכה פופולארית במיוחד בעשורים האחרונים, בדגש על העשור האחרון, בו הטכנולוגיה הזמינה להסרת שיער לצמיתות הפכה לזמינה ויוצאת דופן ביעילותה. היתרונות ברורים למדי, עם סדרת טיפולים מהירה ויעילה ניתן להסיר את כל השיער המיותר ללא חזרה של השיער, ועם מינימום תופעות לוואי, ללא סכנה לנזקים גופניים, תוך ליווי מקצועי של מומחים בעלי ניסיון ומינוף הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

החיסרון הוא ככל הנראה המחיר, אך חיסרון זה הולך ומתקזז כאשר מחשבים את העלות הכללית של טיפול הקוסמטיקה הנחסכים מאתנו בטווח הארוך, במניעת הסבל המיותר, ובתוצאות המידיות והאיכותיות שאף טיפול אחר לא מציע, לכל החיים.

הבחירה הנבונה לגוף שלך - שיטת הסרת שיער בלייזר

כאשר יורדים לעובי הקורה ומבינים מה האפשרויות, היתרונות והחסרונות, ניתן לזהות ולהבין מדוע המגמה כה ברורה, ומדוע בוחרים בכל שנה עשרות אלפי ישראלים לעבור תהליך של הסרת שיער בלייזר ונפתרים אחת ולתמיד מהשיער המיותר.

·         יעילות מרבית
·         נגישות רבה
·         המכשור המתקדם בעולם
·         תוצאות לכל החיים
·         מינימום כאב ותופעות לוואי
·         גוף חלק בצורה אחידה
·         טיפול קל ומהיר, עם תוצאה מיידית
·         מחירים נגישים בכל הארץ
·         אלפי ישראלים חלקים ומרוצים

בחירה בתהליך הסרת שיער בלייזר היא בחירה נבונה ובטוחה, והשאלה הגדולה היא רק באיזה מהמכונים הקיימים בשוק יש לבצע את ההליך. בדיקה של שמו הטוב של המקום המציע את השירות היא התחלה טובה בדרך לבחירה במקום הנכון.

שמו הטוב של המקום נשען לרוב על רמת השירות והידידותיות של הצוות, איכות המכשירים, וכמובן התוצאות עליהם מספרים המטופלים. חשוב לזכור כי מדובר בהליך הממנף ציוד לייזר מתקדם ומודרני, כך שמרפאות מיושנות שלא שדרגו את הציוד שלהם מזה שנים נשארו מאחור. חשוב לבחור במכון הסרת שיער מתקדם, מוביל ובעל שם טוב, עם ציוד מתקדם שנותן לכם תוצאות מעולות ללא חשש, לעור חלק ואסתטי כבר בקיץ הקרוב.

 

 

 


הוספת מאמר