• 17-02-2016
  • מאת ilanorth

מדרסים – איך לבחור נכון ומה חשוב לדעת

ראשית, נבין מה הוא בדיוק המדרס ועל איזה צורך עונים לנו המדרסים

בשביל להבין עד כמה חשובים מדרסים עבור איכות החיים של רבים מאתנו, ובשביל להבין כיצד נבחר עבור עצמנו את המדרסים האיכותיים ביותר, עלינו להבין קודם כל מה זה בדיוק מדרסים. ובכן, מדרסים הם התקנים הנכנסים בין כף הרגל שלנו ובין סוליית הנעל, והתפקיד שהם יכולים לשחק הוא מגוון – החל משינוי צורת מדרך הרגל שלנו והתאמת הנעל שלנו לצורת קשת כף הרגל שלנו, ועד מענה פשוט של ריפוד לרגל שלנו מפני זעזועים. 

המדרסים השונים הזמינים עבורנו כיום הם מגוונים למדי, וחשוב להבין את הצורך שמוליד את המגוון הזה. אחת התכונות הייחודיות של כל אחד מאתנו היא צורת כף הרגל איתה אנחנו נולדים והצורה שמתעצבת לנו עם השנים. אנשים שנולדים עם כף רגל שטוחה מדי – פלטפוס – כמו גם אנשים עם קשת גבוהה מדי ברגל, יסבלו לעתים קרובות מבעיות של כאבי גב ורגליים כתוצאה ממצב זה וממדרך לא מלא ולא איכותי של הרגל עם הנעל (הדבר בולט בעיקר בצבא). דרך מדרסים איכותיים אנחנו פותרים את הבעיה הזאת, וכעת נבין בדיוק מהן האפשרויות שלנו וכיצד נבחר נכון.


כיצד נבחר מדרס בצורה נכונה, ומה חשוב שנדע כאשר אנחנו בוחרים עבור עצמנו מדרסים

·         הכרת האפשרויות – באופן כללי, כמו עם כל מוצר אחר, כאשר אנחנו רוכשים מדרסים אנחנו צריכים להכיר את מגוון האפשרויות הרלוונטיות עבורנו. הצורה הבסיסית ביותר של מדרסים היא של מדרסי מדף – מדרסים לא אורתופדיים שאותם ניתן לקנות מהמדף באריזה, והם משמשים אותנו בעיקר עבור בלימת זעזועים וריפוד כף הרגל. אם אנחנו עומדים במעמסים גדולים של עבודה או של שגרה פיזית, ואין לנו בעיה מסוימת בכף הרגל, כדאי לנו לקנות מדרסים שכאלה. המדרסים השניים הרלוונטיים הם אלה האורתופדיים.

·         מדרסים אורתופדיים – מדרסים אורתופדיים הם מדרסים שמותאמים לרגל שלנו באופן ספציפי ואיכותי, כשדרך שירות אורתופדי איכותי נלקחת יציקה של צורת כפות הרגליים שלנו ובהתאם לכך מיוצרים המדרסים האיכותיים מגבס, סיליקון או חומרים אחרים. כאשר אנחנו סובלים מבעיות וכאבים שונים בשל צורת כף הרגל שלנו, אלה הם המדרסים בהם אנחנו צריכים לבחור, וחשוב להבין שלא מדובר פה במותרות אלא במרכיב חיוני של איכות החיים ושגרת החיים הבריאה שלנו, ובמניעת כאבים ונזק בריאותי פוטנציאלי.


אם אתם צריכים מדרסים, אתם צריכים קודם כל שירות אורתופדי איכותי

המפתח האיכותי של כל מדרס איכותי, בין אם מדרס לריפוד ובין אם מדרס אורתופדי של ממש, הוא שירות אורתופדי איכותי. שירות שכזה, שיודע לאפיין עבורנו מה נחוץ לנו ולהתאים לנו את המוצרים האיכותיים ביותר בהתאם לכך, הוא שירות הכרחי עבור כל אחד ואחד מאתנו להבטחת בריאות הגוף שלנו לאורך זמן.


הוספת מאמר