קידום אתרים

  • 18-02-2016
  • מאת dzrihen

קורס קידום אתרים - המקפצה שלך להייטק

אחד מהמקצועות היותר מבוקשים בשנים האחרונות, זאת בעקבות כניסתה של השחקנית הראשית -  Google לעולם שכולו מתבסס על רשת האינטרנט הינו קידום אתרים.

מסתבר, שמדובר במקצוע מורכב, שבנוי על המון המון רזולוציות, רבדים ושכבות שלמעשה בסופו של דבר מקנים למקדם את הידע הדרוש בכדי שיוכל להשפיע לטובה על המיקומים של האתרים מולם הוא עובד במנועי החיפוש. תהליך קידום האתר על כל מאפייניו הינו תהליך קריטי שמסייע לממש את המטרות העסקיות אותם אנו מציבים לעצמנו, מאפשר לנו ליצור חשיפה מוגברת ולא פחות חשוב להעלות את הרווחים בעסק.

 

אז אם אתם חיים את Google, אוהבים את עולם השיווק והפרסום באינטרנט, מתחברים לדינמיות ושינויים עדכניים שמתבצעים כל הזמן, מחפשים לפרוץ דרך משלכם או להשתלב בחברה מובילה, קורס קידום אתרים הוא המקפצה שלכם להייטק.

אז למי זה מתאים?

למעשה קורס קידום אתרים יכול להתאים לכל אחד ואחת מכם אך בעיקר לאנשים שמחוברים לאינטרנט מהבטן. מנהלי שיווק, אנשים עם רצון ליזום, בעלי חברות ומנהלי אתר הם קהל היעד הבסיסי לקורס, אך כאמור כל אחד ואחת מכם יכול להיות מקדם אתרים מצליח.

מה כולל הקורס?

קורס קידום אתרים הוא קורס עומק שמשלב בתוכו שעות לימוד מגוונות חלקן מבוססות תיאוריה וחלקן פרקטיקה. בקורס לומדים את מהותו של קידום האתרים האורגני והממומן, מבינים כיצד המערכת של Google עובדת, לומדים שפות תכנות, סוגי קישורים קיימים והשימוש הנכון בהם, ביצוע אופטימיזציה פנימיה לאתר ועוד. הקורס גם משלב לימודי שיווק, פרסום ומיתוג ברשת האינטרנט ומסייע להבין את חשיבותו של התוכן באתרים השונים. לאחר הקורס נפתחות בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקה מגוונות ורבות בשוק העבודה הן בתור עצמאיים והן בתור שכירים בעיקר אצל חברות שעוסקות בקידום, שיווק ובניית אתרי אינטרנט. למידע נוסף על קורס קידום אתרים.

 

איפה כדאי ללמוד?

המסלול אותו מציעה HackerU  לסטודנטים המעוניינים ללמוד קידום אתרים, הינו מהמסלולים המקצועיים והאיכותיים שקיימים היום. לא רק שמדובר בתהליך המותאם לצרכיו ולקצב התקדמותו של כל סטודנט, אלא גם טובי המרצים מהתחום, הם אלה שמעבירים את החומר. הקורס כולל עבודה מעשית ותרגולים שיאפשרו לסטודנט לצאת לדרך בצורה המיטבית, כאשר הוא מוכן להתמודד מול לקוחות אמיתיים.הוספת מאמר