ארועים ושמחות

  • 20-02-2016
  • מאת avitheking12

בריתה במרכז ביום שישי בצהריים


הטרנד הנוכחי בענף האירועים שייך לאירועי יום שישי בצהריים, לאחר שנים רבות של בריתות בשעות אחר צהריים לא נוחות יש פתרון טוב יותר לאירוח של בריתה במרכז בארץ. אירועים ביום שישי בצהריים הרבה יותר נוחים לאורחים, רוב האנשים גמישים בשעות העבודה שלהם ביום שישי, הם שמחים להשתתף באירועים בצהרי יום שישי, לפגוש חברים ובני משפחה, ליהנות מאוכל טוב ולהשתתף בשמחתכם.

אירועי שישי בצהריים משרתים גם את טובת התינוקת, תינוקות מתקשים להישאר ערים וחייכנים בשעות הערב המאוחרות. אם תרצו להבטיח שיתוף פעולה של התינוקת באירוע, הרבה חיוכים והרבה תמונות מתוקות עליכם להתאים את שעת האירוע ללוח הזמנים שלה.

מחירים של בריתה במרכז בצהרי שישי

בעבר, יום שישי היה אופציה זולה בענף האירועים, מעטות היו ההזמנות, היום מדובר בטרנד של ממש, אם תרצו לקבוע אירוע ביום שישי יהיה עליכם להקדים לבצע את ההזמנה ולהודיע לאורחים, פרט לבריתות ישנם גם אירועי חתונה ואירועי גיל מצווה בצהרי שישי. בעונת השיא של האירועים קשה יהיה למצוא מקום פנוי לאירוח האירוע בצהרי יום שישי.

מאפייני האירוע

בריתה במרכז היא אירוע קליל ומשמח, יהיה מפגש חברתי, תהיה שיחה קצרה עם כל אורח, ברכות ומחמאות על התינוקת המתוקה. האורחים ייהנו מכיבוד קל, אווירה נעימה, בר משקאות, מוזיקה נעימה, ארוחה בהגשה אישית או סגנון בופה, מצגת וכמה ברכות של בני המשפחה הקרובים, אולי מופע קסמים או להקה, צילומי מגנטים, מזכרת מהאירוע ובזאת תם האירוע.

יתרונות של בריתה במרכז

א.      מיקום נגיש ברכב פרטי ובתחבורה ציבורית.

ב.      זמינות של מיטב הספקים בתחום האירועים.

ג.       מחירים הוגנים.

ד.      סגנון.

ה.      בתום האירוע יוכלו האורחים להמשיך לבלות בעיר.

ו.        ההצעה שלנו, בריתה במרכז עם אווירה נינוחה, קסם, אוכל טוב ואירוח משפחתי אדיב.  

 

 


הוספת מאמר