• 21-02-2016
  • מאת שטרודלה

שירותי אחזקה

שירותי אחזקה

שירותי אחזקה של מבנים ובניינים הם שירותים מקצועיים אשר נועדו באופן ודאי למבנה נדלן עסקי או לחילופין מסחרי ומהווים בדרך כלל שירות במסגרת שירותי ניהול נכסים מקצועי. חברה אשר מספקת שירותי אחזקה של מבנים ובניינים בדרך כלל מעניקה שירותי קבלה ומודיעין, מטפלת בתקלות באמצעות אנשי מקצוע מוסמכים, אחראית לשירותי שמירה ואבטחה, לרבות מצלמות במעגל סגור, דואגת לביקורת מערכות בקרה וחירום, ומעניקה שירותי ניקיון פנים, חצרנות, גינון וניקוי פסולת מן הבניין, כל זאת בנוסף להתקנת מערכות לחיסכון בחשמל וכיוצא בזה. הארגון הוא המשותף לכל השירותים של אחזקת מבנים ובניינים, התיאום והניהול של כלל החברות הקבלניות, לרבות ניקיון, שמירה, אנשי מקצוע וכדומה, תוך הקפדה מרובה על חברות מקצועיות, מנוסות בתחום שלהן, בעלות מוניטין ועם צוות איכותי לכל דבר ועניין. אחזקת מבנים וכן ניהול בניינים הם מן הכרח המציאות, מכיוון שאף בניין מסחרי אינו יכול להתנהל בטווח הארוך ללא ניהול ומעקב שוטפים. אחזקת בניינים היא תחום אקוטי במיוחד בשל הסיבה שאחזקת הנכס דואגת לאתר לעקוב ולטפל אחר תקלות במבנה ובתשתיות שלו ואף לבצע מדי פעם ביקורות של בטיחות, ניקיון ותחזוקה אשר חיוניים למניעת תקלות ושימורו של ערך הנכס ברמה המקסימלית ביותר.

שירותי אחזקה למעליות ודרגנועים

בשוק קיימים שני סוגי מעליות – הידראולית וכן חשמלית. מעלית הידראולית פועלת בעזרת לחץ שמן, ואילו מעלית חשמלית מופעלת בעזרת חשמל. במקרה של הפסקת חשמל, תיעצר במקום המעלית החשמלית, לעומתה המעלית ההידראולית תרד אוטומטית לקומת הקרקע ודלתות המעלית ייפתחו. בשני הסוגים קיים חדר מכונות. בטכנולוגיה חדישה קיים סוג נוסף של מעליות – מעליות בלי צורך של חדר מכונות, מעליות MRL. מעליות מסוג זה מסוגלות לשאת משקל של עד אלף קילוגרם. ההנעה ומערכת הפיקוד של מערכות אלה מתבצעים מתוך פיר המעלית – המעלית מחוברת לרצפת הפיר ואינה נתמכת באמצעות הקירות, וללא חדר מכונות.

ההגדרה של דרגנוע הינה אמצעי המקל, מנגיש ומזרז מעבר מקומה לקומה, בתוך הבניין. ישנם דרגנועים אשר משולבים במסועים. דרגנועים הינם אמצעים לשינוע אנשים במקומות כמו מרכזי קניות, כמו מעליות הם כלי תחבורה אשר מחייב טיפול, שירות ואחזקה שוטפת.

 http://www.il.issworld.com/our-services/maintenance/facilitymanagement

 

 


הוספת מאמר