• 25-02-2016
  • מאת kidumyashir

פוליש

פוליש

 

מתי יש לבצע עבודת פוליש? האם ביצוע עבודה זו מתאים לכל סוגי הרצפות? ומה העלות של עבודת הפוליש?. וודאי אתם מכירים את זה מקרוב להבחין ברצפה שלכם ולראות שהיא כבר דהויה, או שככל שאתם מנקים אותה אבל עדיין היא לא ממש מבריקה, אז מה ניתן לעשות במצב כזה? האם להחליף את כל הריצוף כולו? ובכן התשובה היא לא!. כאשר הרצפה כבר איבדה את הצבע שלה, או שיש כתמים עליה שאינם ניתנים להורדה פשוט מאד ישנה פעולה שניתן לבצע ואותה רצפה ישנה ודהויה תחזור להיות מבריקה ובעלת נוכחות. וזה ע"י פוליש. מדובר על פעולת ליטוש בעזרת מכונה המיועדת לכך וזו ע"י הוספת חומר הליטוש לתוכה והתוצאות כבר מדברות בעד עצמן. כאשר מחליטים לבצע פעולות ליטוש כאלו חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום , על מנת שתבצע את העבודה ביעילות ובהתאמה מלאה לסוג המרצפות.

 

מספר פעולות לפני ביצוע עבודת הפוליש.

 

כאמור פעולת הפוליש נעשית בעזרת מכונה מיוחדת אבל לפני שהמכונה מתחילה בעבודתה יש להיערך לכך בהתאם, אותה חברת ניקיון תחילה מנקבה ביסודיות את הרצפה ולאחר מכן מבצעת עבודת ליטוש שבסיומה מכונת הפוליש נכנסת לפעולה ומחדשת את הרצפה. לאחר ביצוע פעולה זו הרצפה מקבלת "חיים" וניתן להבחין זאת באופן מיידי. יחד עם זאת בתוך חומר הפוליש ישנה שכבת הגנה ששומרת על הרצפה לטווח ארוך. חשוב כמובן לשמור על הניקיון , ובעת הצורך לבצע שוב פוליש על מנת להשאיר את הרצפה מבריקה ונקייה.

 

חברה מקצועית בתחום הפוליש.

 

גם אתם מנקים היטב את הרצפה ושומרים ככל הניתן על ניקיון , כאשר מדובר בפוליש חשוב מאד לפנות למומחים ולמנוסים בתחום ביצוע עבודה זו. אנו פוליש ברכה והצלחה מתחייבים לתוצאות מבריקות ולמחירים נוחים לכל כיס, בזכות הידע והניסיון שלנו תוכלו למצוא רצפה מבריקה תוך זמן קצר. חומרי הניקוי הם מהטובים ביותר ואנו מתאימים אותם לכל סוג רצפה באשר היא. אצלנו תוכלו למצוא מקצועיות, אחראיות והתמדה. אז אם אתם רוצים לחדש את הרצפה שלכם ולא יודעים למי לפנות אנו הכתובת : אביב שירותי ניקיון ופוליש . למידע ופרטים נוספים לחצו כאן ותקבלו את כל המידע הנחוץ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


הוספת מאמר