• 25-02-2016
  • מאת kidumyashir

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה

 

פוליש לרצפה זה אחד התהליכים החשובים ביותר כאשר רוצים לחדש רצפה, או להוריד לכלכוך עיקש מאד, מה שבעצם עושים בפעולת הפוליש זה מורידים שכבה עליונה מהרצפה ,בדר"כ זוהי השכבה עם הלכלוך הרב והכתמים ומנקים היטב את הרצפה ולאחר מכן שמים שכבת הגנה ששומרת על הרצפה ומותירה אותה נקייה ומבריקה.

 

מהם סוגי הפוליש הקיימים?

כשם שלא כל בני האדם זהים, אותו הדבר גם סוגי הרצפות אינם זהות ולכן כאשר רוצים לבצע פעולת פוליש לרצפה יש להתאים את סוג הרצפה לסוג הפוליש הנכון, על מנת לקבל תוצאות יפות, נקיות ומבריקות.

 

פוליש ווקס- זהו פוליש שלאחר ניקיון יסודי של הרצפה מתבצע תהליך פוליש הווקס ותוצאותיו הם : מבריקות, הכוללות שכבת הגנה והמראה הוא נקי לאורך זמן ומבריק במיוחד.

 

פוליש קריסטל- פוליש זה מתבצע ע"י מכונה מיוחדת ,  את פוליש הקריסטל מחממים ומחדירים לתוך הרצפה, פעולה זו מבטיחה רצפה נוצצת במיוחד, ממש כמו קריסטל.

 

פוליש אקרילי- שיטת פוליש זו מתאימה לניקוי יסודי של רצפת בטון , פעולה זו תתאים יותר למפעלים או בתי עסק.

 

דבר חשוב מאד לפני שמתחילים שפועלת הפוליש זה להתייעץ עם גורם מוסמך ומקצועי ולהבין יחד איתו איזה סוג פוליש יתאים לכם. מדובר על חומרי ניקוי מסוימים שמתאימים לרצפות שונות ולכן שימוש שאינו כשורה יכול לפגוע ברצפה, לצורך כך החשיבות בהתאמה מדויקת היא רבה.

 

 

 למה מומלץ לבצע את פעולות הפוליש בעזרת חברת ניקיון?

 

זה ידוע שאורח החיים של היום הוא מהיר ותוסס ולכן לחשוב על פעולות הניקיון זה כבר מכניס אותנו לסוג של סטרס, יש לכך פתרון וזה למצוא חברת ניקיון מקצועית שתבצע את פעולות הפוליש בהתאמה ותשאיר את רצפת הבית, המשרד, או המפעל נקייה ומבריקה.

 

אנו בחברת ברכה והצלחה פוליש וניקיון מציעים לכם מגוון פעולות פוליש , עובדי החברה מקצועיים, יעילים ומנוסים ויודעים כיצד להתאים באופן מדויק את סוג הפוליש לסוג הרצפה. בנוסף ישנה אחראיות לעבודה המתבצעת על ידינו. אז אם הרצפה שלכם כבר עייפה, או חסרת ברק, או שזה עברתם לדירה חדשה. אנו כאן לשירותכם .

למידע ופרטים נוספים תוכלו למצוא כאן.

 

 

 


הוספת מאמר