• 25-02-2016
  • מאת kidumyashir

פוליש וניקיון.

פוליש וניקיון.

 

ברוב המקרים פוליש וניקיון הולכים יחד, אך מדובר על שתי פעולות שונות לגמרי ויש לשים לב לכך. הם משלימים אחד את השני אך לא מדובר בפעולות ניקיון זהות. השילוב של פעולות אלו יוצר בית מבריק ונקי. אז מתי זקוקים לביצוע פוליש וניקיון? .

 

מתי מבצעים פוליש וניקיון?

 

אם לאחרונה עברתם לדירה חדשה או החלטתם להגדיל את העסק שלכם ועברתם למשרד חדש , זה הזמן להזמין את שירותי ניקיון ופוליש. נכון שמדובר במקום חדש שעדיין לא נעשה בו שימוש אבל חומרי הבניין, מלט, טיח, וצבע עדיין מראים את אותותיהם על הרצפה וזה משהו שלא הייתם רוצים לראות כאשר לקוחות, או בני המשפחה באים לנכס שלכם.

אם הרצפה שלכם כבר איבדה את הצבע שלה ונראית ישנה מאד, זה זמן מצוין ומדויק להזמין שירותי פוליש וניקיון, חידוש המרצפות יעשה לכם אור בעיניים. הניקיון היסודי שחברת ניקיון עושה הוא משמעותי ומעניק לרצפה ברק מחודש ונעים לעיניים. כפי שכבר הוזכר פעולות הפוליש והניקיון הן שלובות אחד בשנייה וכאשר עושים את תהליך הניקיון הזה רצוי לשלב את שתיהן יחד והתוצאות כבר יבריקו מעצמן.

 

כיצד מבצעים את פעולת הפוליש והניקיון?

 

זה נראה "פשוט" לנקות את הרצפה אבל כאשר מביטים ממש מקרוב זה משתנה ומבינים כבר שניקיון לאחר שיפוץ, או מעבר דירה חייב להתבצע ע"י חברת ניקיון מקצועית ויעילה שתחזיר את הברק לרצפה. כאשר מדובר ברצפה ישנה יש לזכור שלעיתים נוצרים כתמים עקשנים על הרצפה שעם סמרטוט הם אינם יורדים ולכן צריך פה התערבות של מכונת שטיפה איכותית שתסיר את הכתמים האלה לחלוטין. גם חומרי הניקוי שחברת ניקיון מציעה הם איכותיים יותר וחזקים יותר ומציעים פתרון לניקיון המושלם.

חברת הניקיון תחילה מנקה ביסודיות את הרצפה עם חומרי ניקיון בהתאמה, לאחר מכן מבצעת ליטוש וקרצוף על מנת להסיר כתמים, או שאריות של לכלוך , ולבסוף לאחר ייבוש פעולת הפוליש מתבצעת והרצפה נשארת נקייה ומברקיה לאורך זמן.

 

אביב שירותי ניקיון ופוליש.

 

אנו בחברת ברכה והצלחה פוליש וניקיון מציעים לכם מגוון פעולות ניקיון באופן מקצועי, יעיל ומהיר. צוות המקום הוא מנוסה ואנו פועלים בתחום הניקיון מאז 1982 וזוכים להערכה מצד הלקוחות המרוצים והנאמנים שלנו. שירותי הניקיון שאנו מציעים מתאימים הן למגזר הפרטי, והעסקי כאחד, ברשותנו מגוון מכונות ניקיון המתאימות לכל סוגי המרצפות.

 

ניתן למצוא טיפים, ומידע נוסף בתחום הניקיון כאן. ואנו נשמח לסייע לכם ולהשיב את הרצפה מבריקה, נקייה עם שכבת הגנה שתחזיק לאורך זמן.

 

 

 

 

 

 


הוספת מאמר