• 29-02-2016
  • מאת Adva11

קונים רכב חדש

אתם קוראים את המודעות המפתות של חברות היבואנים השונים של רכבים בארץ וממהרים להגיע ל אולמות התצוגה רק על מנת לגלות כי מדובר בעסקה של רכישת רכב חדש שאכן מגיעה עם מימון לרכב אבל המימון הזה הוא חלקי בלבד ואת רוב סכום אתם תצטרכו לשלם באופן כפול, פעם אחת בתשלום של מקדמה ופעם אחרת על ידי התשלום שנותר בתום התקופה לאחר שסיימתם את מסלול התשלומים שהוא בין שלוש שנים לחמש שנים שבמהלכן הרכב יהיה משועבד לבנק שמלווה את הסכום עד אשר יהיה פירעון מלא של ההלוואה. מאוכזבים אתם חוזרים הביתה כאשר כל החלומות לרכישה של רכב חדש מהניילונים כבר לא יתממש ואתם נאלצים להישאר עם רכב ישן שהערך שלו הולך ויורד בצורה דרסטית מידי שנה. מה עושים? לא מתייאשים.


שוכחים מהיבואן הרשמי

מכירים את כל העניין שהונהג על ידי שר התחבורה לפני כמה שנים ולא ממש תפס תאוצה שאומר כי ישנה אפשרות ליבואנים מקבילים לשווק את אותם הרכבים בארץ עם אותה האחריות רק עם רישום אחר של יד 1 ולא יד 0? מסתבר שהישראלים כבר לא מוכנים להתכופף תחת רוע הגזרה של המחירים שמציעים היבואנים הרשמיים ומחפשים אחר מימון לרכב חדש שמאפשר לרכוש רכב חדש בתנאים שהם באמת נוחים יחד עם הנחה משמעותית ממחיר המחירון של רכב חדש לגמרי.

אין שום סיבה ממשית שלא לבצע רכישה דרך יבואן מקביך שמציע מחירים תחרותיים לגמרי, רק המחשבה על לשלם עשרת אלפים שקלים יותר עבור אותו הרכב לגמרי יכולה להדיר שינה מעיניו של כל רוכש, אז למה שלא תעשו השוואה בין כל אלה ותיגשו אל יבואן מקביל שישמח לבצע עסקה ויציע לכם את הרכב הבא שלכם במחיר משתלם לכל הדעות.


הוספת מאמר