קידום אתרים

  • 01-03-2016
  • מאת שטרודלה

ארוחות צהריים לעובדים חרוצים

ארוחות צהריים לעובדים – התנאים הכי טובים

 

כל מקום עבודה עושה מאמצים ניכרים, על מנת להבטיח לעובדים שלו את התנאים הטובים ביותר. ככל שהתנאים הללו הם אטרקטיביים יותר, כך הם מצליחים למשוך אליהם יותר מועמדים איכותיים מכלל השוק והם מעלים את התפוקה שלהם במסגרת העבודה. מקום העבודה יכול לבחור במגוון דרכים הקשורים לסביבת העבודה של העובדים שלו. אף על פי כן, ישנם תנאים שהינם תנאי בסיס- ארוחות צהריים לעובדים, למשל, הן לא מותרות- ביום עבודה ארוך. חשוב לאכול בצורה מאוזנת , על מנת לשמור על הבריאות של העובדים. יש לציין, כי לא קיימת חובה חוקית של המעסיק לממן ארוחות לעובדים.

 

דרכי מימון ארוחות צהריים

 

ארוחות הצהריים עבור העובדים לא ממומנות בכל מקום. לעיתים, העובדים נאלצים לשלם על ארוחות צהריים מכיסם. בד בבד, ברוב המקומות ניתן למצוא מימון של ארוחות הצהריים. דרך אחת לממן את הארוחות הללו, היא להשתמש בשירותיהן של חברות שונות, שעיסוקן הוא אספקת שוברים למימון ארוחות. דרך שנייה היא הקמת חדר אוכל במקום העבודה. הקמת חדר האוכל מונעת מהעובדים את הצורך לצאת מהמשרד (לעיתים למשך זמן רב) אל מקומות חיצוניים, על מנת לאכול את ארוחות הצהריים. במקומות עבדה גדולים, בהם רוצים לשים את הדגש על איכות, מקפידים להגיש ארוחות צהריים מגוונות, כך שכל עובד יוכל למצוא את הארוחה המתאימה לו- ארוחות צהריים בשריות, צמחוניות וסוגים נוספים. ייתכן והעובד יחויב לשלם על הארוחות הללו במחיר סמלי וייתכן שהוא יקבל אותן בחינם, הכל לוי בהסדרי החברה עם עובדיהם.

בחירת ספק ארוחות צהריים

 

במידה והמעסיק מעוניין לשכור שירותי קייטרינג, על מנת לספק ארוחות צהריים לפועלים ולעובדים, הוא חייב להתייחס לכמה עניינים חשובים בעת בחירת הספק. חשוב ביותר לוודא, שהעסק עומד בתנאי התברואה הנדרשים- ניתן לוודא זאת על ידי הימצאותו של רישיון עסק. מעבר לכך, כדאי לשים לב גם למגוון המנות המוגשות במסגרת הקייטרינג ולוודא שהוא תואם לטעמם האישי של העובדים- כך, שלא ייוצר מצב שבו אוכלי בשר, למשל, יזכו ליהנות משפע של מנות, בעוד שצמחוניים יוכלו לבחור את הארוחה שלהם מתוך מבחר מצומצם בלבד של מנות. 

http://www.il.issworld.com/our-services/catering/cateringforcompanies/packedmeals


הוספת מאמר