קידום אתרים

  • 04-03-2016
  • מאת שטרודלה

יום גיבוש בצפון לעובדים וחברים

יום גיבוש בצפון

בעבר הלא רחוק ימי כיף לעובדים  התקבלו בהרמת גבה קלה ובטרוניה מעושה קמעא, כי הרי זו למעה התבטלות של העובדים וחוסר התפוקה שלהם הלכה למעשה, ולכן לא ראו בעין יפה את יציאתם ליום גיבוש שכזה, אך כיום רק מודדים את היתרונות הרבים אשר יש עבור יום גיבוש בצפון וכבר הדברים והטרוניות שנשמעו בעבר שייכים לנחלת העבר. היתרונות של יום גיבוש בצפון הם רבים ומגוונים, כגון: יום כיף עבור העובדים נותן בידיהם להשתחרר מן השגרה המעייפת וכן השוחקת וכן היעדים הגבוהים והסטנדרטים הגבוהים אשר מציב להם מקום העבודה וליהנות במשך כל יום הכיף ממגוון פעילויות הנאה אשר ארגנו במיוחד עבורם. עצם העובדה כי הם נעדרים מיום זה בשל כך כי ארגנו להם יום כיף ולא יכעסו עליהם כי הם נעדרים מיום עבודה. נעים לעובדים לדעת כי החברה אשר בה הם עובדים משקיעה בהם ומארגנת להם יום גיבוש בצפון – דבר זה גורם להם לרצות ולהשקיע בחזרה בחברה כעין יחסי גומלין – הם מעריכים את החברה אשר מעריכה אותם בצורה יעילה וכן את המנהלים שלה ורוצים לגמול להם בחזרה.

 

פרטים חשובים שיש לדעת אודות יום גיבוש בצפון

יום גיבוש בצפון עוזר גם למנהלי החברה בהתבוננם מבחוץ על התנהגות העובדים בסביבה החופשית שלהם ובנקיטת מסקנות חדשות לגביהם. עם זאת, שימו לב שהיערכות לקראת יום גיבוש בצפון מצריכה זמן רב למכביר ותכנון מדויק ולא תמיד בעלי החברה מוצאים את הזמן הדרוש לשם כך, ולכן החברות פונות למיקור חוץ, הווה אומר לחברות חיצוניות אשר הן מארגנות ימי גיבוש בתנאים נוחים ובמחירי מבצע. דבר זה חוסך לחברה זמן מיותר, עלויות רבות, ארגון לא מקצועי והידיעה כי יום הגיבוש יבוצע כהלכה. חברה אשר היא מקצועית בארגון ימי גיבוש תדאג למערך הסעות לכלל עובדי החברה, למזון ומגוון פעילויות מהנות, כמו למשל – טיולי ג'יפים, טיולים רגליים, פעילות אתגרית, פעילויות ספורטיביות, הופעות, משחקי משימות ועוד הרבה פעילויות.

 

כיצד לבנות צוות עבודה?

על מנת לבנות צוות עבודה דרושה מנהיגות מיטבית. מנהיגים עומדים כל הזמן בפני החלטות קשות ואמורים לספק ביצועים בסטנדרטים גבוהים. בניית צוות עבודה דורשת הבנה עמוקה של אנשים, הכרת נקודות החוזק שלהם וידיעה מה גורם להם להתגייס בשמחה לעבוד עם אחרים. בניית צוות עבודה דורשת למעשה ניהול של אגו ומודעות לכך שכל אגו דורש לקבל תשומת לב והכרה באופן קבוע ולא תמיד בצדק ובשוויון מוחלט.

 לפרטים נוספים


הוספת מאמר