• 08-03-2016
  • מאת master123456

עבודות בבוקט

הבובקט הוא אחד מכלי הצמ"ה הפופולריים ביותר כיום. אם אתם תשוו את הבובקט לאחיו הגודל שהוא הטרקטור או המחפר, אתם תגלו שהבובקט הרבה יותר נפוץ, וכנראה גם נתקלתם בו יותר. מדוע יש ביקוש גבוה כל כך עבור עבודות בובקט? פשוט מאד - מאחר שהבובקט הוא כלי צמ"ה אופני ולא זחלי, ניתן לנסוע איתו ולנהוג בו גם בדרכים ובכבישי ישראל, והוא איננו מתאים רק לעבודה בשטח. ניתן אפילו להיכנס איתו לחצרות פרטיות של אנשים, ולנתב איתו במקומות צרים יחסית. יש מקומות שבהם לא ניתן לבצע שום עבודות - אלא אם יש לכם בובקט מתאים. לכן, כדאי גם להכיר את מגוון העבודות שנהוג לבצע עם בובקט, כי אפשר שאתם זקוקים בדיוק לעבודה כזו בזמן הקרוב!

דוגמאות לעבודות פופולריות עם בובקט

? חפירה באדמה - יש מי שמזמין עבודות בובקט משום שהוא מעוניין לבצע חפירה בתוך האדמה. למה רוצים לחפור? יש לכך לא מעט סיבות טובות .כמובן שלעתים מדבור על חפירה לטובת הנחת יסודות למבנים שלמים, אך לרוב משתמשים במקרים הללו בכלים אחרים. אנו משתמשים בבובקט כשמדבור לעתים קרובות על עבודות פירה פרטיות או ציבוריות בשטח מצומצם למדי. כך למשל, אם רוצים להקים מרתף עבור מבנה שכבר קיים - אפשר לעשות זאת כמעט אך ורק עם הבובקט. אם אתם רוצים להקים בריכה פרטית בחצר של הבית שלכם - גם כאן הדרך לעשות זאת תהיה עם בובקט מתאים וצוות שיתפעל אותו. אלו רק מקצת המקרים שבהם הבובקט יתגלה ככלי יעיל במיוחד לחפירה.

? עבודות הריסה - שימו לב כי ניתן לבצע עבודות בובקט לא רק לטובת הקמה של מבנים חדשים - אלא גם לטובת הריסה. ההריסה היא חלק חשוב לא פחות מהבניה, וחשוב שהיא תתבצע בזהירות הראויה, אבל גם שיהיה אפשר להרוס את המבנה באופן יעיל ומהיר. הבובקט הוא מושלם לעבודות הריסה של מבנים שונים, כי הוא יכול לנסוע גם בתוך מבנה שמיועד להריסה - ופשוט להרוס אותו עד היסוד. הכף של הבובקט מצוינת בחדירה דרך דלתות, חלונות וקירות, וכך ניתן גם למוטט את המבנה במהירות, אך בצורה בטוחה שתשמור על העובדים.

? הכנה לשבילים - בחצרות פרטיות ובגנים וגינות, יש רצון להקים שבילי אבנים מיוחדים לרווחת הדיירים, התושבים וכיו"ב. איך עושים זאת? גם כאן, כדאי ליצור קשר עם קבלן שמתמחה בביצוע עבודות בובקט. עם הבובקט אפשר גם לבצע חפירות באדמה כהכנה להנחת השביל - וגם להוביל את האבנים השונות ולמקם אותן בשטח המתאים, ולאחר מכן לשטח ולפלס את האדמה - והכל עם כלי אחד!

אין מי שיערער על הבובקט

הבובקט הוא ההוכחה, שלפעמים הגודל ממש לא קובע. זה נכון שיש כלי צמ"ה שהם אולי יותר כבדים וגדולים ממנו, וזה נכון שיש מגוון כלים שאפשר להשתמש בהם לעבודות עפר - אבל הבובקט היה ונשאר הכלי היעיל ביותר למגוון רחב של עבודות.


הוספת מאמר