עיצוב הבית

  • 11-03-2016
  • מאת Adva11

עצבו לעצמכם בית במראה יוקרתי

ככל שמביטים יותר ויותר בתמונות של דירות חדשות למכירה ודירות יד שנייה כך ניתן לשים לב בצורה די ברורה כי ישנו טרנד חדש שבו אנשים שיש להם דירה רוצים לשדרג את מה שיש להם, וזה לא ממש משנה אם מדובר בדירה קטנה בבניין ישן או בבית פרטי ענקי. הם בוחרים מעצב פנים שיודע את עבודתו והופך כל דירה פשוטה למראה לכזאת שיש לה נוכחות ובולטות ממש כמו של דירות יוקרה אחרות שמצולמות עבור מגזיני עיצוב נחשבים בארץ ובעולם.

בניגוד למה שחושבים ישראלים רבים ממש לא חייבים להיות עשירים כקורח על מנת להשיג עיצוב דירות יוקרה, וזה יכול להיות השכן שלכם שבחר לקחת הלוואה או למשוך תוכנית חיסכון עבור האזור שאותו הוא רוצה לשדרג בניצוחו של מעצב שיודע לתכנן כל אזור בקפידה ולבחור את כל החומרים האלה שיוצרים את המראה היוקרתי מבלי להשקיע יותר מידי כסף.


מראה יוקרתי לדירה בכמה צעדים פשוטים


·        בחרו בצבעים עם אפקטים לקיר אחד של הבית.

·        בחרו בגופי תאורה יוקרתיים כמו שנדלירים לחדר השינה של ההורים וחלל הסלון. הקפידו על גימורים איכותיים ולא מצועצעים.

·        רהיטים צריכים להיות עשויים בגימורים גבוהים לכן בחרו בעץ מלא, עור איכותי ובד בעל נוכחות עבור כל פריט שאתם בוחרים לרכוש.

·        התקינו פרקטים לחדרי השינה.

·        באזור החיצוני של הבית התקינו רצפת דק שמשדרגת את האזור והופכת אותו ליוקרתי במידה רבה יותר מפיסת דשא מלאכותי או רצפה פשוטה.

·        התקינו בריקים על אחד מן הקירות של הסלון, הם בולטים בכל עיצוב דירות יוקרה בסגנונות שונים.

·        על אחד מן הקירות בחדר השינה של ההורים אפשר להתקין טפט בדוגמה שצועקת "יוקרה".


הוספת מאמר