עיצוב הבית

  • 13-03-2016
  • מאת eran322

ניקוי ספות - חובה לפני פסח

אורח החיים שלנו סביב האוכל הפך גם את הספות בחדר האורחים ואת ספות הנוער של הילדים ל"שולחנות אוכל". בכל ספה כזו מסתתרים בשוליים ערימות של פירורים שנפלו ונשרו או כתמים ממאכלים שנשפכו. שיטות הניקיון הביתיות לא תמיד מצליחות להסיר ולהשמיד את כל הכתמים הללו ובוודאי לא מסוגלות לנקות ולשאוב את כל קרדית האבק שמסתתרת בספות בבית.

לפני פסח, בזמן שגם מבערים חמץ זה בדיוק הזמן גם להזמין חברה מקצועית שעושה ניקוי ספות וגם ניקוי ריפודים. שום מכשיר ביתי אינו מסוגל לבצע את הניקיון היסודי שהם עושים ובכלל- למה להתאמץ בעידן בו הספה שלכם יכולה להיראות כמו חדשה והכי נקייה בעולם.

 

ניקוי ספות בחדר ילדים- מזעזע מה שאפשר לגלות!

נכון שכל אימא או העוזרת עושות ניקיון לפעמים אפילו שבועי של ספות הנוער בחדר הילדים אבל במצב של היום, כאשר ילדים פחות מסתובבים ברחוב ויותר יושבים ליד המחשב, או מארחים חברים על חטיפים, כל ספת נוער הופכת למרבץ של פירורים ושאריות אוכל.

גם שואב האבק הביתי החזק ביותר לא יצליח לעשות מה שעושה שואב מקצועי לספות הללו.

שאיבה מקצועית, קיטור אדים ושמפו- נוסחה מנצחת לניקוי ספות

חברה מקצועית של ניקוי ספות תגיע עם שואב אבק יעודי ומקצועי שמבצע בכוח ובעוצמה רבה כמה פעולות יחד כדי לנקות את הספה כפי שהיא נראתה ממש ביום שקניתם אותה...

השיטה של השואבים המקצועיים היא שיטה אמריקנית והיא עובדת כך שהיא חודרת לעומק הספה ומצליחה לשאוב ממנה כל קרדית אבק וכל גרגר וכן את כל שאריות המזון שנשארו שם.

באמצעות הקיטור והאדים תישטף הספה בחומרי ניקוי המותאמים לסוג האריג שלה ואלה יצליחו להסיר ממנה גם את הכתמים הקשים ביותר. יש כתמים ששום סמרטוט ושום חומר ניקוי ביתי לא יצליח להוציא אלא רק חומר מקצועי של אנשים שעושים ניקוי ספות.

כאשר מנקים את הספות באופן מקצועי מסירים מהם לא רק את הלכלוך והכתמים והצטברויות של שאריות האוכל, אלא היא פתאום מריחה טוב, נראית רעננה והחדר כולו לובש חג.

 

ניקוי ריפודים- והספות שלכם כמו חדשות

אחת הבעיות הכי גדולות של ספות האירוח בסלון זה הריפוד. ריפוד כידוע זה דבר יקר ולכן הרבה מאוד אנשים מעדיפים להזמין מישהו שיעשה להם ניקוי ריפודים מקצועי ולא ללכת ולרפד את הספה מחדש.

אתם לא יכולים לתאר לעצמכם איזה עוצמה יש היום למכשיר שעושה ניקוי ריפודים ואיל הספה הישנה והמלוכלכת פתאום נראית נקייה וכמו חדשה.

התאמה מקצועית בין הריפוד לחומר הניקוי!

אחד היתרונות בהזמנת חברה מקצועית שעושה ניקוי ריפודים זה שהיא יודעת לבצע התאמה בין חומרי הניקוי שמתאימים לבד ממנו עשויה הספה. כמובן בדרך כלל מי שיבצע ניקוי ספות, ירצה גם לבצע ניקוי שטיחים על הדרך. ישנם הרבה חומרי ניקוי חלילה שעלולים לגרום להסרת צבע, כתמי צבע ועוד לכן כשאתם רוצים לעשות ניקוי ריפודים, הקפידו לבחור את אחת מהחברות המובילות והמומלצות.


הוספת מאמר