עיצוב הבית

  • 15-03-2016
  • מאת sharonkal80

דלית לילינטל – אדריכלית – מעצבת פנים במרכז

דלית לילנטל היא מעצבת פנים במרכז בעלת ייחודיות ומקצועיות. היא אחת בין מעצבות הפנים המוכשרות והמקצועיות ביותר במרכז הארץ היא לא רק מעצבת. היא יוצרת ייחודיות ומקוריות בכל חלל שהיא עובדת ומעצבת בו. תיק העבודות שלה מרשים ומגוון וכולל מספר רב של עבודות ופרויקטים בהם הייתה המעצבת הראשית. לכן לכל מי שמחפש מעצבת פנים במרכז הארץ, מומלץ מאוד לפנות אליה.

עיצוב פנים מתוך תפיסת עולם

היום תפגוש מכוון רחב של מעצבי פנים. יש הרבה מעצבי פנים במרכז הארץ. אך לא תפגוש כל יום מעצבת פנים במרכז שמשלבת בעבודתה ובעיצובים של את גישתה לחיים. זה לא בהכרח מגביל לסגנון עיצוב אחד ספציפי ולא משתנה. אלא זה מוסיף הרבה השראה ויצירתיות בתוך תהליך העיצוב. גישת החיים היא ייחודיות ומקוריות. הרצון שכל חלל שאליו דלית ניגשת לעצב, יהיה ייחודיות ומקוריות משלו בסוף התהליך.  

לא תפגשו בכל מקום

אחד האלמנטים העיצובים בהם משתמשת דלית לילנטל היא התנועה הסטטית. את העיצוב הזה אפשר לפגוש בעיקר בכניסה למשרדים שדלית עיצבה. כשאתה פוגש את העיצוב הזה אתה מרגיש תנועה. למרות שהעיצוב לא זז והוא קבוע במקומו. זו דוגמא לייחודיות בעבודתה. זו רק דוגמא אחת מתוך הרבה דוגמאות שהפכו את דלית למעצבת פנים שנחשבת מעצבת פנים במרכז הז'אנר של עולם העיצוב בישראל.

מקצועיות בנוסף לעיצוב ייחודי

להיות אחת ממעצבות הפנים במרכז הז'אנר של עולם העיצוב מחייב מקצועיות מההתחלה ועד הסוף. בראש ובראשונה זה להיות שם בעבור הלקוח, לשמוע אותו, להבין את מה שהוא רוצה לבטא בעיצוב של הבית. להיות מעצב פנים מקצועי זה להיות מעצב שיודע לקרוא את תוכניות הבנייה ותוכניות החשמל ולשנות במידת הצורך. להיות מעצב פנים זה להיות האיש קשר בין אנשי המקצוע האחרים ללקוח. זה ללוות ולהכיל את הלקוח בכל שאלותיו ורעיונותיו שלפעמים קצת נתפסים כ"משוגעים" ולא ריאליים לעיצוב. בנוסף לכל זה, כפי שדלית מציגה, להכניס את האלמנט הייחודי כדי שהעיצוב יבטא את המקום כאחר שאין שני לו.

מעצבת פנים במרכז - דלית לילינטל

כשאומרים על דלית לילנטל שהיא אחת ממעצבות הפנים במרכז, לא מתכוונים רק לאזור הגיאוגרפי, אלא בהחלט על עבודות העיצוב המייצבות אותה במרכז עולם עיצוב הפנים.


הוספת מאמר