קידום אתרים

  • 18-03-2016
  • מאת שטרודלה

עסקים למכירה

עסקים למכירה- האם כדאי למכור בעצמכם?

הרבה אנשים מעדיפים למכור את העסק שלהם בעצמם, בכדי לחסוך עמלת תיווך, כך שלא יצטרכו לשלם לביזנס ברוקר. השיטה הנפוצה למכירה עצמת של העסק, הינה לפרסם מודעה באינטרנט ברובריקה של עסקים למכירה, מה שמביא לקונים פוטנציאליים, המתעניינים בתחום העסק המדובר. ישנו חיסרון בולט שהוא הצורך לסנן לקוחות שונים, לחקור את מי שמעוניין או לענות לכל מיני שאלות. מתווך עסקים, {ביזנס ברוקר}, יידע לסנן את הלקוחות ולהביא לעסק לקוחות פוטנציאליים רציניים. בזבוז אנרגיות וזמן, לא אמורים להיות מנת חלקם של מוכרי העסקים. באמצעות מתווכי עסקים, יהיה הרבה יותר קל לחסוך את הזמן והאנרגיות ומי שמוכר את העסק שלו, יוכל לבצע זאת במהרה, באמצעות מתווך עסקי.

לבדוק את המחיר הריאלי של העסק

 

היתרון הנוסף במתווכים עסקיים, הנו שהם יודעים להראות לכם את ערכו האמיתי של הנכס שלכם, כך שתוכלו לראות עסקים שונים למכירה, בעלי אותם נתונים, בכמה הם נמכרו, כך תדעו, אם המחיר של העסק, אכן יהיה ריאלי. תוכלו לקבל אינדיקציה נכונה, לגבי הזמן שיידרש למכירת העסק ועצות של שיפור מראה העסק, על מנת שיימכר מהר יותר וייראה אטרקטיבי. תוכלו להגדיר את הזמן בו אתם מעוניינים כי העסק יימכר, כך שהמתווך העסקי, יידע  למכור לכם את הנכס בזמן ולהתכונן מכך מראש. הפרסום העסקי, יחול על המתווך. למתווכים עסקיים, יש את מאגר הלקוחות שיכול להוות מכירה מהירה יותר. המתווך העסקי, יבקש שתוציא עבורו את הניירות של ניהול העסק מרואה החשבון שלכם.

היו אמיתיים עם המתווך העסקי

חשוב כי תספרו למתווך העסקי, מה הסיבה שאתם מוכרים את העסק. גילוי נכון יחסוך מכם חוסר אמון וזמן ממושך יותר למכירת העסק שלכם. הסיבות כי רבים מוכרים את העסקים שיש ברשותם הן רבות, יש כאלה המעוניינים לעבור למדינה אחרת, יש כאלה אשר יש להם עסק מוכר שעובד שנים והם מוכרים את העסק עם המוניטין שלו, כאלה שמעוניינים לעבור לתחום אחר של עסקים, או עסקים של אנשים מבוגרים, המעוניינים כבר לצאת לפנסיה ואין מישהו מבני המשפחה, המעוניין לנהל את העסק.

 

   


הוספת מאמר