יופי וטיפוח

  • 21-03-2016
  • מאת erezisraeli

עיצוב שיער לנשים – טרנדים שבלטו ב-2015

א. קצוות אדומים - נשים בכל הגילאים אימצו לאחרונה את המראה המדגיש את הקצוות האדומים. היתרון של קצוות אדומים בא לידי ביטוי בשינוי קטן שעושה הבדל גדול, כמו גם בערך מוסף שעולה בקנה אחד עם כל גווני השיער. יחד עם זאת, אנשי המקצוע ממליצים על קצוות אדומים עבור נשים בעלות שיער כהה.

ב. בלונד עם שורשים טבעיים - בצבוץ של שורשים טבעיים בשיער בלונדיני נתפס עד לפני מספר שנים כטאבו בעולם עיצוב השיער. יחד עם זאת, בשנת 2015 חזר לאופנה המראה הזה וניתן היה לראות אותו גם על הבמות המובילות. בלונד עם שורשים טבעיים יכול לנוע משורש קטן ואורכים בלונדיים, או שורשים טבעיים עמוקים ובלונד שמתחיל מהאמצע.

ג. תספורת קארה - גם כאן מדובר על תספורת מסורתית שחזרה לאופנה בשנת 2015. תספורת קארה מבליטה את המראה העגול, היא מתאימה למי שרוצה למלא את נפח הפנים וניתן להשיג אותה בסוגים שונים של שיער. תספורת קארה מזוהה עם הכוכבות הגדולות של שנות ה-90 וסביר להניח שנראה אותה גם בעתיד.

ד. גוונים - עם בוא החורף החל לעלות הביקוש לעיצוב שיער על בסיס גוונים. צבעי השיער הבהירים הוחלפו בגוונים זהובים, אפורים או ניאון. אחד הטרנדים הזכורים היה למשל גוונים על פני כל הראש, בעוד טרנד אחר הדגיש את הייחודיות של קבוצות שיער בצבעי סגול ותכלת.

כך תבחרו סגנון עיצוב לשיער

היכרות עם הטרנדים היא רק צעד ראשון בבחירת סגנון עיצוב שיער. יש להתאים את הטרנדים למבנה הפנים ולא לשכוח להתייחס להעדפות אישיות. אפשר להתייעץ עם מעצבי שיער בכל מקרה של התלבטות, לשאוב השראה מהאופנות הקיימות ולעקוב אחר מסלולי הדוגמנות הבולטים.

ניתן לאבחן את מראה הפנים גם באופן עצמאי. יש להתבונן במראה כדי לבחון את מבנה הפנים, לאסוף לאחור שיער ארוך ולהשתמש בממצאים כדי לבחור סגנון.הוספת מאמר