הורים וילדים

  • 27-03-2016
  • מאת Adva11

יוצאים אל מסע משותף

אתם מרגישים את זה הולך ומתקרב אליכם, הרגע הזה שבו הילד המתוק שלכם מפסיק להיות עם מראה כה ילדותי ומקבל גובה ומראה של נער מתבגר שכבר לא ממש מעוניין לחסות תחת כנפיכן אלא לפרוש את כנפיו ולמצוא את הדרך הארוכה שלו בחיים שמתחילה באופן בלתי נמנע כמעט בגיל 13. בגיל זה הוא לא רק נראה גדול יותר אלא מבינת הדת מקבל את עול המצוות השלם ולמעשה צריך לקיים את מצוות האלוהים כאשר הוא ורק הוא אחראי על כל מצווה וכל חטא שהוא מבצע מאותו יום והלאה. מלבד העלייה לתורה שהיא טקס חשוב ומאוד מרגש ביהדות אפשר לעשות טקס משפחתי שבו כל המשפחה מקבלת חבר חדש- ישן עם יציאה אל פעילות לקבוצות בצפון שכולה עוסקת בגיל בר המצווה וכל עולם השינויים שנכנס אל המשפחה כולה ולא רק אל עולמו של הילד המתבגר.


משפחה שיוצאת אל מסע של התבגרות

זה מאוד מרגש לראות את הילד האישי שלכם מתבגר וזה הרבה יותר יפה לעשות את טקס ההתבגרות בצורה משפחתית שאינה כלולה בפעילות בבית כנסת או באירוע באולם אלא מאפשרת להתאחד יחדיו בתור משפחה וללמוד על העולם המופלא של טקסי ההתבגרות בכל העולם כולו ואת החשיבות הזאת של הענקת האפשרות לנער מתבגר להכיל את השינויים שמתחילים לגדול בתוכו כדי שגם הוא וגם הסובבים אותו יוכלו לקבל ולהכיל את כל אלה בצורה חגיגית ומשפחתית.

פעילות לקבוצות בצפון שסבה סביב נושא זה מיועדת להורים שיוצאים אל מסע של התבגרות יחד עם הילדים שלהם שכולו חוויה מרתקת כאשר מסביב יש את הנוף הקסום של הצפון והאפשרות להתוודע האחד אל השני בצורה הכי נעימה ואינטימית.


הוספת מאמר