• 28-03-2016
  • מאת yossiza

עבודות אלומיניום בירושלים

בכל הקשור לאלומיניום בירושלים - נהוג להתייחס אל טווח רחב של עבודות - ירושלים נמצאת בשיפור מתמיד ברמת החיים של תושבי העיר, איכות הבנייה מתקדמת יותר ובאופן כללי הבנייה מושפעת משילוב של עתיק ומודרני – האלומיניום משרת מאוד את המטרה הזאת, חלונות מקומרים המתאימים לקשת בחלון? קיבלתם! באמצעות חלונות אלומיניום ניתן גם להשיג את הבידוד והאיכות ברמה גבוהה תוך כדי שמירה על אלמנטים סביבתיים.

לצורך העניין בשכונות קטמון, טלבייה, רחביה ועוד שכונות בירושלים השומרות על עיצוב עתיק יחד עם הרצון לשפר את איכות ונוחות השהייה בבית.

אז מה בונים באמצעות אלומיניום? נקדים ונאמר שכל מה שתרצו לדעת על אלומיניום בירושלים נמצא באתר שלנו

אנו מתמחים בבניית: פרגולות אלומיניום, חלונות ודלתות מאלומיניום, פרופילי אלומיניום (בלגי, קלאסי, אופיס), קירות מסך, סגירת מרפסות ועוד..

כמומחים לתחום האלומיניום בירושלים חשוב לנו להסביר מדוע אנו משתמשים דווקא בחומר האלומיניום כיום על פני חומרים אחרים.

חומר האלומיניום הנו בעל משקל נמוך, בעל יכולות בידוד גבוהות, עמיד בפני שמש ופגי מזג האוויר באופן בולט ומשמעותי על פני חומרים אחרים, האלומיניום אינו מאבד ברק ואינו נשחק, אינו מחליד , להבדיל מחומרי עץ האלומיניום אינו מצריך תחזוקה כלל, אפשרויות העיצוב עם האלומיניום הנם רבות מאוד.

מבחינת המשקל אלומיניום שוקל כחצי מפלדה ולכן גדל השימוש באלומיניום בבנייה.

ככל שרמת החיים מתקדמת והבניה הולכת ונהיית יותר תעשייתית גדל הרצון מצד מהנסים ומעצבים להגיע לבנייה גבוהה יותר, חזקה יותר ומעוצבת יותר, כיום האלומיניום משמש כבסיס בכל הקשור לבנייה, החל מבניית גורדי שחקים אותם בונים מאמצעות מסגרות אלומיניום וכלה בחלונות ותריסים,

קצת על ההיסטוריה של השימוש בחומרי אלומיניום- בעבר מתכת האלומיניום הייתה יקרה מאוד ולכן השימוש בה היה מינימלי ככל שעברו השנים ונוצרו תהליכים מתקדמים שהוזילו את התהליכים של יצירת האלומיניום ב 80%  הבניין הראשון שנבנה באמצעות אלומיניום היה בשנת 1931 והוא האמפייר סטייט בילדינג שהיה גם גורד השחקים הגבוה בעולם עד שנת 1970 מאז ועד היום הוקמו מאות גורדי שחקים המבוססים על אלומיניום.

 

 


הוספת מאמר