• 29-03-2016
  • מאת sharonkal80

כל מה שחשוב לדעת על מחסני גינה

לפני רכישה של מחסן גינה ישנם דברים, שחשוב לדעת על מחסני גינה באופן כללי וגם פרמטרים לבחירת המחסן המתאים לכם והרי הם לפניכם.

בחירת הגודל

אם יש לכם גינה גדולה, שאתם נוהגים לטפח בעזרת כלי גינון גדולים, מומלץ בהחלט לרכוש מחסן גינה בעל נפח גדול. כך תוכלו לאחסן בתוכו את כלי הגינון שלכם ואף להוסיף פנימה פריטים נוספים מבלי לחוש תחושת בזבוז של שטח הגינה, אלא ליהנות מתחושת הניצול של השטח הקיים.

בחירת סוג המחסן

מלבד הגודל, חשוב לבחון גם את החומרים , מהם עשוי המחסן. היות שמדובר על מחסן, המוצב מחוץ לבית ונמצא חשוף לתנאי מזג האוויר השונים והמשתנים, עליו להיות מותאם לכך. כמו כן, חשוב לוודא, שהוא מתאים באופן מיוחד לאקלים הישראלי – טמפרטורות גבוהות במיוחד בקיץ וגשמים ורוחות עזות בחורף ומסוגל לעמוד בתנאים אלו מבלי להינזק במשך שנים ארוכות.

ניידות

אמנם מחסני גינה נועדו לעמוד במקומם, אך מה קורה כאשר רוצים לשנות את מראה הגינה ולהזיז אותם? או כאשר רוצים לעבור דירה? היות שכך, לפני בחירת מחסן גינה מסוים, חשוב לבדוק האם ניתן לפרק ולהרכיב אותו בקלות. זאת, על מנת שלא תהיו כבולים למיקום מסוים מהרגע, בו החלטתם היכן למקם אותו בגינה שלכם.

עלויות

העלויות של מחסני הגינה משתנות בהתאם למספר פרמטרים, כאשר המשמעותי בהם הוא הגודל הנבחר. כמו כן, גם החומרים, הספק ממנו רוכשים אותו, קלות ההרכבה והפירוק והעמידות שלהם. בנוסף, ישנה אפשרות של הוספת תוספות, בהתאם לצרכים האישיים שלכם, אשר עליהם נרחיב מיד.

תוספות

כאמור, באפשרותכם לבחור להוסיף ולשנות דברים שונים במחסן כגון חלונות, פתחי אוורור, רצפת עץ, מדפים, פתחי אור ועוד. תוספות אלו יכולות להפוך מחסני גינה לפרקטיים יותר, נעימים יותר לשהייה ומתאימים יותר לצרכים שלכם. לדוגמה, במידה ואתם מעוניינים באחסון של פריטים קטנים וזקוקים לסדר, מדפים יהיו פתרון נוח ופרקטי בשבילכם, בעיקר היות שההתקנה והפירוק שלהם הינם פשוטים וכך, תוכלו לעצב מחדש כאשר הצרכים משתנים.


הוספת מאמר