יופי וטיפוח

  • 31-03-2016
  • מאת Adva11

נפלאות הטבע

מה אתם יודעים על המים שאתם שותים? כל הזמן מדברים על מי נקיים ומים טהורים שכבר בטעימה הראשונה שלהם אפשר להרגיש את הטעם המתוק שלהם מכיוון שאלה מי מעיינות ולא מי ברז שאולי לכל היותר עברו סינון מפני מזיקים שיכולים לגרום לנו למחלות יותר מאשר להועיל, אבל עד כה באמת אנחנו יודעים כי מים טרמליים הם בעלי סגולות יותר מאשר טעמם המתוק והצורך הזה של הגוף שלנו לקבל מים רבים כל הזמן?

עוד מלפני יותר משמונים שנה גילה ד"ר הלר את כל אותן סגולות הריפוי אשר קיימות במים של מעיינות וישי שנמצאים בצרפת הרחוקה, והחליט כי ניתן ליישם את האיכות הגבוהה של המים ואת כל מה שחשוב במה שהם מכילים אל תוך מוצרים דרמו קוסמטיים וכך למעשה החל המסע הארוך של מוצרי וישי אל עבר וישי ישראל בזמנים אלה.


להשתמש במה שהטבע מייצר

יש כל כך הרבה מוצרים בטבע בו אנו חיים שמהם ניתן להוציא את הריכוז של החלקיקים החשובים על מנת לייצר מוצרים לטיפוח הגוף כולו עד כי זה לגמרי מתבקש לחפש אחר אלה שמאפשרים לקבל שיער חזק ובריא, עור חלק ומבריק ולסייע לטפל בכל מיני בעיות של העור שלא כל מוצר קוסמטי יכול לפתור בקלות.

אם ניקח לדוגמה את כל האנשים אשר סובלים מבעיות שונות בעור אשר ניגשים אל ים המלח מכיוון שיש לו את התכונות המרפאות לעור וגם עבור אנשים שסובלים רבות מקשיי נשימה בעזרת היסודות הקיימים במלח הים עצמו, נבין כיצד אפשר ליישם את אותו הרעיון לגבי המים הטרמליים של מעיינות וישי שבצרפת, רק שהפעם אנחנו לא צריכים לקנות כרטיס טיסה לשם מכיוון שהצרפתים השכילו להכין לנו מגוון שלם של מוצרים דרמו קוסמטיים שהופכים את החיים של אנשים רבים שחיים עם עור עדין ובעייתי להרבה יותר נעימים, מאז שישנה וישי ישראל. 


הוספת מאמר