• 02-04-2016
  • מאת avitheking12

הפעלת ביטוח עסק קטן – איך מגישים תביעה?

אם קרה מקרה ופרצה שריפה בבית העסק או התקיימה פריצה ונגרם לכם נזק, זה הזמן לשמוח על היותכם אחראים ועל הביטוח שרכשתם מבעוד מועד. ביטוח עסק קטן מעניק לכם רשת ביטחון מפני אותם מקרים לא צפויים בהם נגרם לכם נזק הבא לידי ביטוי בנזקים כספיים. עם ביטוח עסק קטן תוכלו למצוא את הדרך לשקם את העסק ולחזור לפעילות במהרה.

הגשת תביעה באמצעות הסוכן

אם רכשתם ביטוח עסק קטן באמצעות סוכנות ביטוח מקצועית כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל הסוכן שמכר לכם את הפוליסה ולעדכן אותו במקרה. הסוכן כבר מכיר היטב את הנהלים להגשת תביעות של חברת הביטוח, הוא יעביר אליכם טופס להגשת תביעה ויסביר על המסמכים הדרושים ועל הכיסויים של הפוליסה. תוך שיחה עם הסוכן תוכלו ללמוד יותר על הצפוי לכם ועל התגובה הצפויה מחברת הביטוח. לרוב, טיפול בתביעות בחברת הביטוח נמשך כ-30 ימי עבודה, סוכן ביטוח עם קשרים טובים בחברת הביטוח יצליח לדאוג לכם לטיפול מהיר יותר בתביעה וקבלת כספי הפיצוי מהר יותר.

הגשת תביעה ללא סוכנות ביטוח

אם רכשתם ביטוח עסק קטן ללא מעורבות של סוכנות ביטוח, עליכם גם להגיש את התביעה ישירות מול חברת הביטוח. הצעד הראשון המומלץ יהיה קריאת פוליסת הביטוח להבנה ראשונית של הזכויות והחובות שלכם, השלב הבא יהיה פנייה אל מוקד השירות של חברת הביטוח לקבלת טפסים להגשת תביעה ומידע נוסף על המסמכים הדרושים להפעלת הפוליסה. בהתאם להנחיות שתקבלו היה עליכם לשלוח את התביעה אל חברת הביטוח ולהמתין לקבלת מענה.

שימו לב, יש פוליסות ביטוח עסק קטן שקובעות השתתפות עצמית בחלק מהמקרים, כדאי לברר מראש האם הפוליסה שלכם מחייבת אתכם בתשלום של השתתפות עצמית.


הוספת מאמר