עיצוב הבית

  • 05-04-2016
  • מאת sharonkal80

עיצוב הבית - סלון, חדרי ילדים וחדר שינה


עיצוב הבית מטרתו ליצור אווירה נעימה ומגובשת בבית או בחדר מסוים בתוכו. לחלקנו יש כישרון טבעי לבחירת ריהוט, צבעים, חפצי אומנות וכדומה, אשר ישתלבו באופן הרמוני עם כלל הבית או החדר, אך חלקנו צריכים להתאמץ קצת יותר, ואף להיעזר באנשי מקצוע, כדי להגיע לתוצאות טובות ואופטימליות. כדי לעצב את הסלון, את חדרי הילדים או את חדר השינה, הדבר הראשון שיש לעשות הוא לקבוע מהו הסגנון האהוב והמתאים עבורכם. כדי לבצע החלטה זו, ניתן לבחון עיצובים שונים בחוברות עיצוב פנים, בביקור בחנויות ריהוט המציגות חדרים שלמים מעוצבים או דרך בתים של משפחה וחברים. ככל שתכירו יותר סגנונות ועיצובים, כך תדעו באיזה סגנון עיצובי כדאי לכם לבחור.


הדבר השני עליו יש לחשוב הוא הדרישות שלכם מהחדר או הבית אותו אתם מעוניינים לעצב. כך למשל, אם אתם חושבים על הסלון, חישבו כמה אתם נוהגים לארח, כמה אתם נוהגים לצפות בטלוויזיה וכדומה. לכל חדר בבית יש את השימוש המרכזי שלו, ולכן כדאי לעצב כל חדר בנפרד ובהתאם לדרישות השונות שלו, יחד עם שמירה על בסיס עיצובי של כלל הבית. הדבר השלישי שיש לקחת בחשבון הוא גודלו של החדר או גודלם של הרהיטים הקיימים בו. כך למשל, אם מעצבים חדר של ילד מתבגר, הצבת שולחן לימודים באמצע החדר עשויה ליצור תחושה צפופה ומחניקה. כמו כן, גם הצבעים משפיעים על ממדי החדר, ולכן יש לבחור בצבעים שמצד אחד יתנו את התחושה הרצויה כמו חמימות אך מצד שני את התחושה המרווחת והנקייה כמו שמנת ושלל צבעים בהירים.


בשנים האחרונות, אנשים רבים הבוחרים לעצב את ביתם, משתמשים בווילונות בסגנונות שונים כדי לעשות זאת. וילונות מגיעים בשלל צבעים, טקסטורות, גדלים וצורות, ולכן הם מהווים אלמנט עיצובי המתאים לכל חדר בבית. וילונות אורגד מציעים מגוון רחב של וילונות, המתאימים לכל סוגי העיצוב ולחדרי הבית השונים. בוילונות אורגד ניתן למצוא וילונות מבדים שקופים, רכים, נוקשים ועוד, וילונות בסגנון ונציאני, אוסטרי, רומי וכדומה. מבחר רחב זה יסייע לכם להשלים את המראה העיצובי אותו אתם מבקשים להשיג בביתכם וליצור את האווירה ההרמונית והנעימה שאתם מעוניינים בה.
הוספת מאמר