• 10-04-2016
  • מאת master123456

בניית פרגולות

פרגולה איכותית תהפוך את השהייה במרפסת או בגינה לנוחה בהרבה בימי הקיץ

הגינה הפרטית או החצר מאפשרות לנו ליהנות מכל המנעמים אשר מציע לנו ביתנו הפרטי, תוך ישיבה בחוץ בחיק הטבע. יש רבים אשר בשבילם סוף יום העבודה או השבוע מתבטא בעיקר בישיבה נינוחה במרפסת או בגינה. בימי הקיץ, הנאה זו עשויה להיפגם בצורה משמעותית, עקב קרינת השמש רבת העוצמה והחום הרב אשר מבריחים אותנו מהר חזרה אל הבית המוצל והממוזג. בניית פרגולות עשויה במידה רבה לעשות את ההבדל בימי הקיץ, ולאפשר לנו להפיק הנאה מהישיבה בגינה במשך רוב השנה. ישנם סוגים רבים של פרגולות, הנבדלים זה מזה הן במבנה הפיזי (צורת הפרגולה, שילוב של מכשור חשמלי ועוד) והן בחומר הגלם. חומרי הגלם הנפוצים לבניית פרגולות הינם עץ, מתכת (בעיקר ברזל מגלוון ואלומיניום), ופלסטיק.

בעת בניית פרגולות יש לשים לב למספר דגשים עיקריים

כאמור, בניית פרגולות לחצר הבית עשויה לשדרג משמעותית את ההנאה שתפיקו מגינתכם בימי הקיץ החמים. חשוב לזכור כי לצד יתרונותיה הרבים של הפרגולה בנייה שלה בצורה רשלנית עשויה לגרום לסכנות בטיחותיות חמורות כתוצאה מקריסה של הפרגולה כולה על ראשי היושבים תחתיה. לכן ישנם מספר דגשים אשר חשוב מאוד לשים אליהם לב בעת בניית פרגולות, להלן כמה מהם:

· תכנון מקדים: בשל הפשטות לכאורה של הפרגולה, יש רבים אשר מאמינים כי הדרך הנכונה לבניית פרגולות היא פשוט להתחיל ולזרום עם מה שיראה נכון בעת הבנייה. מדובר בטעות חמורה ביותר. פרגולה הינה חלק אלמנטרי ממבנה הבית, ועל מנת שתעמוד בלחצים מהסביבה החיצונית, בין אם מדובר במזג אוויר או בלחץ במפעיל בן משפחה על עמודי הפרגולה חשוב מאוד שהיא תתוכנן נכון מבחינה הנדסית, ושכל ההחלטות החשובות יתקבלו מראש. החלטות אלו כוללות את צורת הפרגולה אשר עשויה להיות תלויה על קיר הבית או מוחזקת על עמודים, כמו גם גובה הפרגולה הרצוי אשר עשוי להשפיע על מאפיינים כעומק היסודות או סוג הקדיחה והברגים אשר יחזיקו את הפרגולה התלויה מחוברת לקיר.

· רכישת חומרי גלם: על מנת לייעל את תהליך העבודה, חשוב מאוד להכין מראש את חומרי הגלם בהם נעשה שימוש. רבים בוחרים לבנות בעצמם פרגולות עץ אשר להם מראה אסטטי יותר, אך בכל מקרה לאחר בחירת חומר הגלם יש לרכוש את החומר האיכותי ביותר כשהוא כבר חתוך ומוכן להרכבה. חיתוך ללא המכשור המתקדם של חברות המכירה עשוי לפגוע בדיוק ולגזול זמן יקר.

חשוב מאוד לשכור את שירותיה חברה מקצועית ואמינה

בניית פרגולות עשויה להיות ארוכה וקשה מאוד. ניתן ואף רצוי להיעזר בחברת בניית פרגולות מומחית אשר תבצע עבורכם את רובו של התהליך, ותאפשר לכם ליהנות מפרגולה נהדרת לימי הקיץ בזמן קצר.


הוספת מאמר