ארועים ושמחות

  • 12-04-2016
  • מאת doseo

מופע אור

מעשי קסמים תמיד היו אטרקטיביים ותפסו את עייני המתבונן, כיום התחום של הקוסמות הפך לפופולרי ביותר והתפתח לאין ספור קטגוריות שונות ומגוונות. אם נלך אחורה בזמן אפילו עד ימי המקרא נגלה שכבר אז היו קוסמים או מכשפים אשר יצרו אשליות בקהל הצופים. בימינו ואם התפתחות הטכנולוגיה התחום הלך וגדל וכיום נראה שהאפשרויות לערוך קסמים הפכו לבלתי סופיות, אם בימי קדם הקוסם נעזר בכלי עזר כגון שלשלאות או קופסאות קסמים ייחודיות כדי ליצור מופע קסמים מיוחד אז כיום לאותו קוסם יש כלי עזר מתקדמים היוצרים אשליות אדירות. כיום ישנו גל של קוסמים העורכים מופעים עם נושא מסוים כמו לדוגמה, מופע אש שבו הקוסם מבצע טריקים מדליקים בעזרת אש, או מופע בדולחים בו הקוסם נעזר בכדור בדולח ויוצר בעזרתו אשליות מדהימות, אחד המופעים המוצלחים והמצליחים ביותר כיום הוא מופע אור בו הקוסם נעזר בשלל כלי עזר המפיקים תאורה מיוחדת היוצרת אווירה קסומה לקהל הנלהב.

מופע אור ייחודי

אני לעולם לא אשכח את הפעם הראשונה בה חוויתי מופע אור, המופע היה מהפנט ומרתק ובמבט חטוף לצדדים ניתן היה לראות את האנשים בקהל יושבים פעורי פה אל מול האורות המדהימים שבבמה. הקוסם נעזר בכל מיני עזרים כמו לדוגמה, כדורי ג'אגלינג המוארים בעזרת תאורת לד צבעונית, כובעים מיוחדים דיאבלו ועוד. השילוב של הטכנולוגיה המתקדמת במופע קסמים ללא ספק העלה הילוך ופתח ערוצים חדשים עבור הקוסמים מופעי אור משולבים בדרך כלל במופע ריקוד ולהטוטים המלווים באפקטים חדישים וחדשניים.

מופע אור באמצעות ויז'ואל פוי

מה שמייחד להטוטי אור באמצעות ויז'ואל פוי זה האפשרות לתכנת את האביזר עצמו בעזרת המכשיר עצמו ניתן להציג תמונת כמו לדוגמה אם עורכים אירוע לחברה אז ניתן להציג את הלוגו שלה או תמונות של המשרד עצמו, בכל מקרה האפקט שהמכשיר מפיק הוא מדהים ותמיד משאיר את הקהל מרוצה ולעיתים קרובות פעור פה. אין ספק שמופע אור המתוכנן ומופק בצורה מקצועית ישדרג כל אירוע ובלתי נשכח המופע מתאים למגוון אירועים כמו ימי הולדת בר מצווה בת מצווה אירועי חברה ובעצם לכל מי שאוהב קסמים.

מעוניינים במופעים נוספים? היכנסו www.el-bar.co.il


הוספת מאמר