• 12-04-2016
  • מאת kidumyashir

תיקון מחשב נייד

תיקון מחשב נייד

קיימים בישראל מעל 3000 מעבדות מחשבים, כל מעבדה מתמחה בסוגים אחרים של מוצרים כגון מחשבים ניידים, טאבלטים, מחשבי שולחניים ועוד. כאשר אנו נזדקק לשירות למחשב הנייד שלנו בעיר רחובות נוכל למצוא את מעבדת השירות לפטופ ישראל שמעניקה שירותי תיקון מחשב נייד ברחובות, המעבדה מתמחה בתיקון עד לרמת הרכיב ומבצעת עבודות כגון תיקון אייפדים, טאבלטים ועוד. אם נתקלתם בתקלה במחשב שלכם מומלץ להתייעץ עם מעבדה עם וותק וניסיון ולא לפנות לילדים שמתיימרים לתקן מחשבים ( לא הייתם רוצים שיתנסו על המחשב שלכם ויגרמו לנזק ) מעבדת לפטופ ישראל אשר שוכנת בעיר רחובות מעניקה אחריות מורחבת יותר מהמעבדות המתחרות ולכן בטוחה לרכישת מוצרים ותיקונם.

 

תקלות נפוצות במחשבים ניידים

1 התחממות של המעבד- במקרים רבים לאחר כ 3 שנות עבודה של המחשב נוכל לראות התחממות יתרה של יחידת העיבוד וזאת מכיוון שבמשך השנים המאוורר שנמצא בפנים שואב אוויר המהול באבק שנתפס בצלעות הקירור ומתאסף לו במשך השנים, מצב זה גורם לסתימה לאף לקלקולם של מאווררים במחשבים ניידים ואז להתחממות של המעבד שלא מצליח לפרוק את החום הרב על צלעות הקירור שמתחממות. ( תופעות לוואי של המחשב עקב התחממות הם: איטיות בעבודה, כיבוי פתאומי של המחשב ללא יכולת להדלקה בדקה הראשונה, רעש חזק מהמאוורר בעת שימוש בכמות של תוכנות )

הפיתרון: פירוק מלא של המחשב וניקוי במעבדה מקצועית

 

2 מחשב נייד לא נדלק- אנחנו מתעוררים בבוקר והמחשב הנייד לא נדלק? ישנם הרבה סיבות לכך אך אציג את העיקריות, הסיבה הראשונה והידועה ביותר היא המטען, ברוב המקרים המטען מפסיק לפעול ויש צורך במטען חדש אז לפני ששולחים את המחשב למעבדה כדי לבדוק את המחשב עם מטען, הבעיה השניה והשכיחה יותר היא הפלאג טעינה שמפסיק להעביר מתח עקב שבר פנימי או ניתוק של הפינים המולחמים ללוח האם

הפתרונות: או להחליף מטען או להחליף פלאג טעינה במעבדה המתמחה

3 מקלדת או עכבר פד אינם עובדים במחשב הנייד

ברוב המקרים שבהם המקלדת לא תעבוד תאלצו להחליפה בחדשה וזאת מכיוון שלא מתקנים מקלדות אלה קונים חדשה, המקלדות יפסיקו לפעול לאחר נפילה של נוזל אל בין האותיות או בלאי טבעי של  המקלדת, ישנם מקרים שהמחשב נופל ואז מגעי המקלדת מנותקים ולכן יש צורך בחיבור מחדש.

כאשר עכבר המחשב לא עובד ישנם שני סיבות לתקלה והם שהחלק מקוצר עקב נוזל או שחיבורו עם לוח האם התנתק ונאלץ להרים את המקלדת במחשב על מנת לחברו מחדש.

 

אל תתפשרו על תיקון המחשב

כפי שאנו רואים תיקון מחשב נייד הוא שונה במהותו ממחשב שולחני ולכן מומלץ לא לקחת סיכון ולתת אותו לידיים לא מקצועיות, כאשר אתם בוחרים מעבדת מחשבים ניידים דאגו לבחור את הטובים ביותר שיש עליהם המלצות באינטרנט, אחת המעבדות המקצועיות ביותר שמעניקה שירותי טכנאי מחשבים ותיקון מחשבים ניידים היא לפטופ ישראל שמעניקה שירותים למגזר הפרטי, העסקי ומוסדות ברחבי ישראל.

 


הוספת מאמר