• 13-04-2016
  • מאת mineralajewe

מהן אבני החן הכי פופולריות כיום?

אבני חן מהוות במשך שנים רבות את אחת ממשאות הנפש הגדולות ביותר של האדם

כאשר מסתכלים על הכוחות המניעים את החברה האנושית, לאורך אלפי שנים, ניתן לאפיין כמה וכמה מרכיבים מרכזיים שמלווים אותנו משחר ימינו כחברה מתועדת. אחד הכוחות המשמעותיים ביותר בהקשר זה הוא כל מה שקשור לאבני חן, ונדמה כאילו ההיסטוריה שלנו שזורה באבני חן משל הייתה מחרוזת יוקרתית שנעשתה בידי צורך אמן. 

אבני החן השונות הן כמעט תמיד מינרלים שמופיעים ברמת טוהר כזו או אחרת בטבע, וכאשר האדם מצליח לעבד אותן, לטהר אותן ולהתאים אותן לתכשיטיו ולמרכיבים אחרים בחייו – מדובר באחד האלמנטים הנחשקים ביותר, ברחבי העולם כולו, על ידי גברים, נשים וילדים. כעת, ניתן 3 דוגמאות לאבני חן פופולריות ביותר כיום.


כמה דוגמאות לאבני חן פופולריות במיוחד כיום, והדברים שניתן לעשות איתן

·         אבן קורל – בניגוד לשאר אבני החן, אבן קורל היא אבן שמיוצרת משבריו של ייצור חי – אלמוג. האבן הזו, שבצורתה הנפוצה ביותר מוכרת כאבן אדומה, אך יכולה להגיע בעוד מגוון לא קטן של צבעים, היא אבן איכותית בעלת תחושה טבעית ונעימה יותר מאבני חן רבות, וכיום מדובר באופציה טבעית שרבים בוחרים בה לעיצוב תכשיטים או חפצי נוי.

 

·         זירקון – הזירקון הוא מינרל עתיק ואיכותי שמתאפיין בטוהר רב, וכאשר מקפידים עם זירקון על עיבוד קפדני ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר מדובר באלמנט איכותי ביותר לתכשיטים, עם גוונים שקופים, צהובים, חומים או ירוקים.

 

·         אבן טופז – אבן הטופז היא משמעותית ברמה היהודית, וברמה האיכותית מדובר באחת האבנים היפות ביותר שנוכל למצוא – מינרל המכיל לא מעט אלומיניום ופלואור, שבצורתו הטהורה יהיה שקוף ונעים למראה, אך ניתן להתאים לו גם צבעים אדומים עזים, צהובים, כתומים-אדמדמים ועוד אפשרויות רבות ומגוונת לשיבוץ בתכשיטים.


אם אתם מחפשים אבן חן עבור תכשיט או מטרה אחרת, פנו לשירות המתמחה בכך

כאשר אנחנו משקיעים ובוחרים אבני חן איכותיות ברמה הגבוהה ביותר, האפשרויות שיש לנו איתן הן רבות ואיכותיות. עם זאת, את אבני החן צריך להשיג ממקור איכותי שיודע להבטיח לנו את הטוהר והאיכותי שלהן – ולכן עלינו לחפש שירות המתמחה בשיווק והתאמה של אבני חן ללקוחות.


הוספת מאמר