יעדים בארץ

  • 15-04-2016
  • מאת avitheking12

טיולי ג'יפים בצפון למסיבת רווקים

אם אתם קבוצת חברים טובים ומתחשק לכם לחגוג כמו שצריך את מסיבת הרווקים הקרובה, אם אתם אוהבים טיולי שטח וטבע, ההמלצה שלנו היא טיולי ג'יפים בצפון למסיבת הרווקים. יש לכם הזדמנות להכיר מקרוב את רמת הגולן, את הנחלים בצפון, את ההרים, את תצפיות הנוף, טיולי ג'יפים בצפון אפשר לשלב עם לינה בטבע וקומזיץ או עם קומזיץ ולינה במתחם וילת נופש או בית הארחה. אנו אוהבים במיוחד לטייל בצפון, אך אפשר לטייל עם ג'יפים גם במדבר יהודה, בדרום ובאילת.

מסיבות רווקים בנאליות כולכם כבר מכירים, כל החברים נפגשים, שותים ונהנים, מסיבת רווקים שגרתית לא מתאימה הפעם, בעבור ליאור ידעתי מראש שאני צריך לארגן מסיבת רווקים מיוחדת יותר, מסיבת שמאפיינת אותו וזה אומר, מסיבת רווקים בשטח עם טיולי ג'יפים בצפון ושאר פעילויות אקסטרים.

איך לארגן מסיבת רווקים עם טיול ג'יפים בצפון?

טיולי ג'יפים מתקיימים לרוב בשעות היום, יהיה זה יום של רווקים בצפון, אפשר לתאם את הטיול לאמצע השבוע עם לינה או ללא לינה, ניתן לתאם טיולי ג'יפים בצפון גם בסופי השבוע. אנו מספקים לקבוצה ג'יפים ושאר רכבי שטח יחד עם נהגים מנוסים, הרכבים נוסעים בשיירה עם הרבה מצב רוח טוב ואתגרים בשטח. מעת לעת נעצור ונטייל בשטח, נכין את ארוחת הצהריים על קומזיץ.

בשעות הערב ניתן יהיה להתארגן ללינה בשטח או לצאת אל וילת נופש או צימר בהם תבלה הקבוצה את הלילה. אפשר לשלב יחד עם טיול ג'יפים גם טיולי טרקטורונים ובהתאם לאזור ולמזג האוויר גם ספורט מים. טיול ג'יפים הוא חוויה של שטח לגברים, חוויה מרעננת בעבור תושבי העיר הגדולה, יש משהו מאוד גברי בשיירה של ג'יפים שדוהרים בשטח ועוצרים בדרך לקומזיץ עם קפה שחור חזק.


הוספת מאמר