• 16-04-2016
  • מאת avitheking12

קיה ספורטאז' 2016 עולה הכביש – כדאי להכיר!

הדגמים של קיה מבוקשים מאוד בישראל, כל דגם חדש הופך במהרה לסיפור הצלחה ורב מכר. כמעט בכל רגע נתון תוכלו להבחין על הכביש סביבכם לפחות ברכב קיה אחד, רכבי קיה משמשים משפחות, יחידים ומנהלים. כאן תוכלו למצוא מידע על דגם קיה ספורטאז' 2016 החדש, הדגם שעתיד לכבוש את השוק ולהעניק לכם תמורה מלאה בעד כספכם, נסיעה בטוחה ונוחות מקסימלית של קיה.

ההצלחה של קיה ספורטאז' 2016 בישראל צפויה להיות מסחררת, הדגמים הקודמים בקטגוריה הצליחו להפתיע רבים במהירות בה הם נקלטו בשוק הישראלי והפכו לדגמים מובילים. רכב קיה ספורטאז' 2016 החדש מביא עמו את כל היתרונות של רכב קיה יחד עם יתרונות של רכב מודרני חדיש עם כל אבזור הבטיחות המתקדם והציוד החדיש ביותר.

עיצוב חיצוני

אחת הסיבות לאהדה הרבה לא זוכה קיה בשוק הישראלי היא העיצוב החיצוני, הדגם החדש מביא אל הכבישים בישראל את העיצוב האירופאי כאשר האחוריים מעוצבים בסגנון מודרני והקווים הכלליים של הרכב עברו חידוש למראה עכשווי. התוצאה הסופית היא רכב נאה עם עיצוב חיצוני שעונה לטעמו של הנהג הישראלי. עם קיה ספורטאז' 2016 תוכלו להיות בטוחים שיש לכם רכב מרשים.

עיצוב פנימי בתוך הרכב

כאשר בוחנים עיצוב של רכב יש להתייחס גם לעיצוב החיצוני וגם לעיצוב הפנימי. סביבת הנהג בדגם קיה ספורטאז' 2016 משופרת בהשוואה לדגמים הקודמים, המחוונים מודרניים, צג המידע מקורי, החומרים איכותיים, גוונים של שחור מלווים את העיצוב ויוצרים מראה יוקרתי. רשימת האבזור של קיה ספורטאז' 2016 מרשימה לכל הדעות, הרכב כולל מערכת מולטימדיה מתקדמת, מצלמה אחורית, פיצול מערכת המיזוג, שמשות כהות, חישוקים קלים, תנוחה ישיבה נוחה לנהג, תנוחת ישיבה נוחה לנוסעים. יש הטוענים כי מושב הנוסע הקדמי ומושבי הנוסעים מאחור נמוכים.


הוספת מאמר