• 20-04-2016
  • מאת sharonkal80

על הפתרון של סריקת ציורים כבר שמעתם?

בכל יום הילד חוזר מהגן עם יצירות אמנות חדשות. כל המגנטים בבית כבר מכסים כל משטח מתכת קיים כדי לשמור את הציורים שלו... יש לנו פתרון יעיל יותר עבורכם!

מהי סריקת ציורים?

סריקת ציורים היא דרך נפלאה לשמור על ציורי הילדים מבלי לתת להם להשתלט לנו על כל פינה בבית ומבלי לאבד, לקמט או ללכלך אותם. כל שעליכם לעשות הוא להעביר את הציורים הרצויים לחברה המתמחה בכך ולתת לה לעשות את הקסם שלה!

זה כל הקסם

כאשר אתם מעבירים את הציורים, הם נסרקים אחד אחד, נבדקים ונבחנים על שמירת האותנטיות שלהם ומועברים לדיסק, אותו תקבלו לידיכם בתום התהליך. על גבי הדיסק תוכלו למצוא את שלל היצירות של ילדכם וכך תוכלו לשמור עליהן למשך שנים ארוכות כמזכרת.

זאת ועוד

מלבד המזכרת המקסימה, שנשארת אתכם למשך שנים, ישנו גם עניין הפרידה. ילדים רבים מתקשים להיפרד מהציורים שלהם, בהם השקיעו כל כך הרבה מאמצים, למרות שכבר עבר הרבה זמן מאז צוירו ולמרות המחסור במקום לשמור אותם. סריקת ציורים תאפשר לילד לדעת, שהציורים שלו נשמרים לתמיד ולכן יוכל להיפרד מהם ביתר קלות. בעיקר אם תציגו לו אותם מדי פעם בפעם!

שימוש עתידי

אמנם הילד רק בן חמש, אבל תארו לעצמכם איזו מצגת נפלאה תוכלו להכין לו לאירוע בר המצווה שלו בשילוב עם ציורים שלו מהגילאים הצעירים! מצגות אלו מראות את אבני הדרך העיקריות בחייו של מי שהופך עכשיו לנער והציורים, שבעזרתם הביע את עצמו, מהווים חלק חשוב ובלתי נפרד מהילדות שלו.

לא לשימוש אישי בלבד

אם עד עכשיו עסקנו בנושא של סריקת ציורים לשימוש פרטי של המשפחה, חשוב לציין שסריקת ציורים יכולה לשמש גם את הגן של הילד! לקראת סוף שנת הלימודים ועדי הגנים מתחילים לארגן מתנות לילדים, שיהוו מזכרת מתקופת הגן. דיסק ועליו אוסף ציורים של כל ילד מכל השנה, יהווה מזכרת אישית ובלתי נשכחת מתקופת שהותו בגן, אשר תישאר איתו לשנים רבות נוספות.הוספת מאמר