• 24-04-2016
  • מאת avitheking12

אטרקציות לילדים בדרום בחוות האלפקות

הילדים העירוניים מבלים יותר מידיי זמן בכל יום מול מסכים דיגיטליים ויותר מידיי זמן בכל שבוע במתחמי קניות. זה הזמן לנצל את החופשות מבת הספר ואת סופי השבוע בכדי לצאת עם הילדים אל מרחבי הטבע ולגלות חוויות חדשות. חוות האלפקות במצפה רמון אידאלית לבילוי משפחתי עם ילדים בכל גיל, יש בחווה מבחר אטרקציות מהנות.

אם אתם מחפשים אטרקציות לילדים בדרום כדאי לכם להגיע אל החווה בפרט ואל אזור מצפה רמון בכלל. האזור מציע את המכתשים היפים, רכיבת סוסים, תצפיות כוכבים מדהימות, טיולי ג'יפים, רכיבת אופניים ועוד הרבה יותר. אם אתם מחפשים אטרקציות לילדים בדרום בדרך לאילת נמליץ גם כן על עצירה במצפה רמון, אפשרי עצירה עם לינה, יש באזור בתי מלון ואכסניות.

מה אפשר לעשות בחוות האלפקות?

אלו שעדיין לא מכירים את האלפקה יגלו בעל חיים מאוד מיוחד, קשה שלא לצחוק ואף להתגלגל מצחוק אל מול הפרצופים של האלפקה. הילדים יוכלו לצפות בעדר האלפקות במשך שעות, להאכיל, לצחוק מהפרצופים, לטייל בתוך העדר וגם לצאת לרכיבה. הצוות של החווה מלווה את הילדים מקרוב, בעלי החיים ידידותיים מאוד ואין כל סיבה לחשש או דאגה.

הצמר של האלפקות

החווה מפעילה מתחם בו נגזז הצמר של האלפקות ועובר עיבוד, בסמוך לחווה פועלת חנות בה תוכלו לרכוש מוצרי צמר אלפקות טבעי. הצמר ידוע כמאוד מחמם, הוא מגן על האלפקות בתנאי מזג אוויר קר מאוד, בחווה שלנו האלפקות פחות זקוקות לצמר החם ולכן אנו גוזזים בעבורן את הצמר מספר פעמים במהלך השנה. כדאי לנצל את הביקור בחווה לביקור גם בחנות הצמר הסמוכה.

חוות האלפקות של מכתש רמון נמצאת בכל רשימה של אטרקציות לילדים בדרום ובצדק, החווה מאוד אהובה על ילדים, הם מאוד נהנים בכל ביקור ומצפים כבר לביקור הבא.


הוספת מאמר