יופי וטיפוח

  • 26-04-2016
  • מאת sharonkal80

השיטות השונות לחיבור תוספות שיער

בעולם היופי של היום תוספות שיער הפכו ללא כל ספק למוצר חובה שנשים רבות חושקות בו. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והמדע בתחום, ניתן למצוא כמה אפשרויות שונות לחיבור של תוספות שיער, כך שאתם יכולים לבחור את האפשרות הנוחה והמתאימה לכם ביותר.

בשל ריבוי השיטות, במאמר זה נסקור בקצרה את השיטות השונות בכדי שתוכלו להכיר את בסיסה של כל שיטה:

  1. תוספות שיער עם קליפסים – תוספות לשיער אשר מחוברים בעזרת קליפסים מאפשרות לסדר את השיער בצורה נוחה, מהירה וקלה במיוחד. נשים רבות בוחרות בתוספות כאלו כשהן מעוניינות ליהנות מהתוספות רק לאירועים וימים מיוחדים ולא באופן קבוע, וגם נשים שיותר נוח להן להשתמש בתוספות שיוכלו להסיר בסוף היום.

  2. תוספות בהלחמה או חרוזים – תוספות שיער אשר מחוברות בהלחמה, או בעזרת חרוזים, או תוספות אשר למעשה הופכות להיות כחלק קבוע מהשיער של האישה. תוספות אלו מפוזרות בצורה שווה על כל הראש ולכן המשקל הסופי שלהן קטן יותר והן פחות מורגשות, לעומת תוספות בקליפסים שהן הרבה יותר כבדות.

בחיבור בעזרת חרוזים ניתן לבחור בשלושה סוגי חיבור – מיקרו חרוזים בצבע השיער, ובגודל קטן מאוד כך שלא ניתן להבחין בהם, חרוזי אלומיניום המתאימים לשימוש חוזר והינם זולים יותר, או חרוזים עם סיליקון שהם אמנם יותר גדולים אך האחיזה שלהם טובה יותר והם מגנים טוב יותר על השיער הטבעי מפני נשירה.

  1. תוספות שיער בהדבקה - הדבקה של התוספות אל השיער הקיים הינה השיטה הישנה והוותיקה ביותר לביצוע תוספות לשיער. ניתן לבצע הדבקה עם דבק זמני (מתאים לכלות ולאירועים שונים) אם עם דבק קבוע וחזק יותר, אשר יכול להשאיר את השיער על הראש בין 3-6 חודשים.

לפני בחירה בסוג של תוספות שיער כדאי לחקור את התחום ולהבין את הצרכים האישיים, שכן לתוספות המיועדות לפרק זמן קצר יהיה צורך בשיטות אחרות מתוספות קבועות המיועדות לזמן ארוך ואותן מעוניינים להשאיר על הראש באופן קבוע ולשימוש יום – יומי, וההבדלים הללו משפיעים גם על המחיר בצורה משמעותית.


הוספת מאמר